Zvýšení sportovního výkonu

V naší zemi je počet lidí trpících kardiovaskulárními chorobami extrémně vysoký a nedávno se ukázalo, že se v posledních letech stalo nejrozsáhlejší zemí v Evropě.

Jak kardiovaskulární choroby, tak nadváha lze odvodit z toho, že Maďarsko není mezi nejzdravějšími zeměmi. Kromě toho, že v naší stravě máme mnoho mastných, těžkých potravin, neexistuje tradice rekreačních sportů.

Podle statistik se více než 50% dospělé populace vůbec nepohybuje, takže jsme daleko za průměrem Evropské unie, takže ve statistice tělovýchovy jsme na konci seznamu daleko zaostali.

Tendence však spočívá v tom, že hobby sporty - příležitostné jogging, jízda na kole, plavání atd. - zájem o stále více lidí. Chcete-li, aby hnutí bylo dlouhodobé potěšení, zvyšovat zátěž a tvořit nedílnou součást našeho životního stylu, vyžaduje od nás změny. Nejdůležitější je přeměna výživy, správné množství a kvalita bílkovin, barva hydrátu, příjem vitamínů a minerálů.

Podíváme se na stravu jakéhokoli sportovce, který je nedílnou součástí konzumace mořských ryb, ochrany kloubů a vitaminových doplňků 2-3 krát týdně.

V našem internetovém obchodě nabízíme nejlepší kvalitu a kompozici ve všech třech oblastech.

ESKIMO-3 RYBÍ OLEJ
MIVITOTAL FAMILY PLUS MULTIVITAMÍN
AVOSOL

Proč je rybí olej Eskimo-3 důležitý pro sportovce?

 • Snižuje riziko náhlé srdeční smrti!
 • Pomáhá regenerovat unavené svaly, protože zvyšuje obsah kyseliny mléčné ve svalech!
 • Podporuje zdravý krevní oběh a tím zvyšuje nosnost!
 • Zvyšuje schopnost koncentrace!
 • Snižuje reakční dobu!
 • Zvyšuje váš fyzický výkon!
 • Az Eskimo-3 nepovažuje se za doping!

Účinek omega-3 mastných kyselin na sportovce

V některých případech mohou sportovci jít až na hranici svého výkonu, což je vážný tlak na jejich srdce. V takových přetížených podmínkách může dojít k náhlému riziku srdečních problémů.

Lékařský výzkum ukázal, že přírodní stabilní rybí olej může také zabránit srdečním arytmiím kvůli přímým, srdečně pozitivním účinkům omega-3 mastných kyselin. To je hlavní mechanismus, který může hrát roli v prevenci náhlé smrti.

Arytmie (arytmie) mohou být vyvolány tromboxanem, což zabraňuje prostacyklinu (blokování agregace trombocytů). Množství thromboxanu kleslo významně při použití přírodního stabilního rybího oleje.

Zvýšení poměru prostacyklin / tromboxanu po přidání omega-3 se zdá být důležitým preventivním účinkem v případě srdečních arytmií, náhlé srdeční smrti. V srdci náhlého srdečního záchvatu byla nižší obsah omega-3 mastných kyselin, který by mohl vysvětlit vývoj život ohrožující komorové fibrilace.

Ventrikulární fibrilace je obzvláště nebezpečná, při níž je ventrikulární aktivita tak nepravidelná, že funkce pumpy v komorách přestane a krevní oběh se zastaví. Pokud se tento jev nezastaví během několika minut, bude to mít za následek smrt.

Omega-3 úrovně mohou být v těle během krátké doby zvýšeny konzumací čistého, stabilního rybího tuku. Musíme zdůraznit důležitost stability, přirozenosti a jasnosti rybího tuku, protože zahrnuje tvrdé cvičení, těžké náklady a efektivitu a bezpečnost lze zaručit pouze. Zvláště v případě sportu je důležité, aby závodník mohl jít do hranic svého výkonu.

Praktické zkušenosti

Množství rybích olejů obsahujících omega-3 zlepšilo krevní oběh, zvýšené chůze, snížené studené nohy a bělení prstů. To je částečně vysvětleno zvýšením elasticity (elasticity) cév.

Sportovci a běžkaři zlepšili svou schopnost řídit po konzumaci omega-3, což bylo způsobeno zlepšením oběhu. Navíc omega-3 snižuje čas strávený vyčerpanými svaly, protože zvyšuje obsah kyseliny mléčné ve svalech.

Studie ukázaly, že konzumace přírodního stabilního rybího tuku zvyšuje obsah DHA v mozku, takže po vstřebání omega-3 mozku zpracovává informace rychleji a zvyšuje schopnost koncentrace.

Měření ukázala, že mozková aktivita se zvýšila v druhé hodině po příjmu přírodního stabilního rybího oleje, což také mělo pozitivní vliv na zvýšení koncentrace. To byl jen případ přírodního, stabilního rybího oleje!

 • Mnohokrát oceněný, omega-3 výrobek s kvalitním složením s vysokou koncentraci EPA a DHA, který účinkuje na kardiovaskulární problémy, také proti vysokému krevnímu tlaku a na léčbu arteriosklerózy.

    349,00 Kč (s DPH)

 • Rychlý pohled
  429,00 Kč -15% 364,65 Kč
  Sleva -64,35 Kč
  Snížená cena!

  Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

  429,00 Kč -15% 364,65 Kč (s DPH)
  Sleva -64,35 Kč
 • Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

    359,00 Kč (s DPH)

Nutriční potřeby sportovců daleko přesahují potřeby běžných lidí - ať už jde o koníčky, aktivní rekreaci nebo intenzivní sport.

Kromě nutnosti nahrazovat energetické potřeby se vitamínové doplňky zvyšují s intenzitou sportu.

Mivitotal Plus je účinný a bezpečný švédský přípravek, který může pomoci tělu se všemi minerály, stopami a vitamíny, které jsou důležité pro maximální sportovní výkon.

Vodou rozpustná báze tohoto produktu je humus obsahující 70 stopových prvků v koloidní formě, který podporuje rychlou absorpci a maximální využití vitamínů a minerálů. 100 různých vitaminů a minerálů obsažených v těle dodává tělu "palivo", které tělo potřebuje.

4 důvody proč uživat Mivitotal Family Plus:

 • Denní dávka zahrnuje vitaminy a minerály předepsané a požadované pro nejnáročnější sportovce.
 • Snižuje čas strávený regenerací a negativní účinky sportovního stresu.
 • Díky své kapalné bázi začne vstřebávání úst a díky koloidnímu tvaru má maximální kapacitu až 98%.
 • Produkt byl udělen 5 krát ve Švédsku pro produkt zdravotní péče roku!

Intenzivní sporty, jednostranné pohyby pohybu a snad špatně cvičení přetížují klouby a urychlují jejich opotřebení. Vedle genetické predispozice se na prvním místě objevuje zvýšené fyzické napětí při opotřebení.

Mezi jeho hlavní příznaky patří bolest, křeče a citlivost na tlak.

Naše tělo je připraveno používat naše klouby, takže je schopno reprodukovat poškozenou kloubovou tekutinu, ale potřebuje nějaké "základní materiály".

To není nic víc než nezbytná aminokyselina zvaná vitamín C, fosfor, vápník a tryptofan.

Vitamin C se používá hlavně ke konzumaci našich citrusových plodů, fosforu v konopí, vápníku kromě mléka v lněném semínce a sóji a tryptofanu ve velkém množství v avokádě.

Tři způsoby, jak zvládnout zranění chrupavky

1. Existují rychle působící léky proti bolesti, jako je kortizon, naproxen, ibuprofen. Mají tu výhodu, že rychle potlačují bolest, nevýhody, které neovlivňují stav chrupavky, nezačne se hojivý proces. Pouze vhodné pro symptomatickou léčbu!

2. Jako přírodní protizánětlivé činidlo je Eskimo-3 obsahující omega-3 EPA a DHA přírodní stabilní rybí olej, který chrání klouby, snižuje chronické zánětlivé symptomy a tuhost spár.

3. Třetím způsobem je použití strukturně modifikovaných formulací k léčbě poruch chrupavky. Jedná se o glukosaminové chondroitinové a avokádo-sójové přípravky. Jejich mechanismus působení je pomalejší, ale mohou modifikovat poškozenou strukturu vozíku, aby zvrátil opotřebení. Takto nepřímo mají také vliv na snížení zánětu.

Konstrukce a degradace chrupavky je kontinuální, kontrolovaná koordinovaným působením dvou enzymů. Vlivem vnějších faktorů je tato bilance narušena. Takové faktory mohou zahrnovat nadváhu, nepravidelnou výživu, neustálé přepracování z práce nebo sportovní zranění.

Komplex avokádo-sójový-vitamin C interferuje s aktivitou chrupavky tím, že inhibuje přeměnu enzymu IL-1 zodpovědného za degradaci, dokud nezačne stimulovat TGF beta-zodpovědnou za strukturu.

70% chrupavky je voda, dvě z nejdůležitějších stavebních bloků jsou kolagen, který drží chrupavku, a velké proteoglykanové buňky, které jsou zodpovědné za vlastnosti tření chrupavky a tlumení. ASU může vybudovat všechny čtyři typy kolagenu blokováním enzymu IL-1 a enzym TGF beta zahájí produkci proteoglykanu.

 • Avosol-ASU kloubová výživa je jedinečný, přírodní přípravek, který je v poměru 1:2 směsí avokádového a sójového oleje s vitamínem C. Díky svému složení přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a tím k udržování dobrého stavu a funkce chrupavek. Účinky přípravku jsou klinicky ověřeny.

    499,00 Kč (s DPH)