Balíček na podporu kloubů 1: Avosol kapsle 60 kusů +Eskimo-3 rybí olej kapsle

Dvě přípravky - společný cíl: zastavení bolesti kloubů! Vícenásobně oceněný Eskimo-3 rybí olej a přírodní  přípravek z avokády a sóje s prémiovými a účinnými přísadami bojují proti problémům kloubů!

928,00 Kč788,80 Kč

Sleva -15%

Zákaznický servis: +420 776 151 588

Popis balíku

Konec bolestí kloubů

Avosol tobolky 60 kusů a Eskimo-3 rybí olej 105 kusů s 10% slevou!

glutenm_laktozm_100termesz_CZ.png

V tomto balíčku Vám nabízíme dva takové přípravky, které jsou na trhu jedinečné, a jsou výjimečně účinné na bolesti kloubů. 

Eskimo-3 rybí olej

Vícekrát  oceněný výrobek s mastnými kyselinami omega-3 s kvalitním složením a vysokou koncentrací EPA a DHA, který má účinek na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku a na léčbu arteriosklerózy.

Avosol kapsle 60 kusů

Avosol-ASU je jedinečný přírodní přípravek, který je v poměru 1:2 směsí avokádového a sójového oleje s vitamínem C. Díky svému složení přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a tím k udržování dobrého stavu a funkce chrupavek.

Balík je dostupný pouze na e-shopu www.o3w.cz 

Obsah balení

Avosol-ASU kloubová výživa je jedinečný, přírodní přípravek, který je v poměru 1:2 směsí avokádového a sójového oleje s vitamínem C. Díky svému složení přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a tím k udržování dobrého stavu a funkce chrupavek. Účinky přípravku jsou klinicky ověřeny.


Nejlepší cena

Bez laktózy

Bez lepku

100% přírodní

Avosol-ASU® kloubová výživa je jedinečný, přírodní přípravek, který je v poměru 1:2 směsí avokádového a sójového oleje s vitamínem C (50 mg avokáda a 100 mg sóje).

Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a tím k udržování dobrého stavu a funkce chrupavek. Pozitivní účinek Avosolu je klinicky ověřen.

Složení

Složení

vysušený glukózový sirup, výtažek sóje (Glycine max. L), želatina (kapsle), výtažek avokáda (Persea americana Mill.), askorban sodný, sójový proteinový izolát, antioxidanty (výtažek tokoferolu), protispékavé látky (protihrudkující) (oxid křemičitý E551, horečnaté soli jedlých vyšších mastných kyselin E470b)

avosol osszetetel 2015 o3w

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle, které obsahují 200 mg sójového výtažku, 100 mg avokádového výtažku a 30 mg vitamínu C.

Důležité informace, varování

Důležité informace

  •          Ukládat mimo dosah dětí.
  •          Pokud jste těhotná nebo kojíte konzultujte se svým lékařem.
  •          S malou pravděpodobností se mohou vyskytnout problémy s trávením.
  •          Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
  •          Neužívejte přípravek z poškozeného obalu.
  •          Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy a zdravé životosprávy!

Balení: 60 kusů kapsle v papírovém obalu, 4x 15 blistrů

Informace o výrobě:

-bez GMO (neobsahuje geneticky modifikované přísady!)

-GMP (správná výrobní praxe)

Země původu: Primární složka přípravku, sója je z Číny a avokádo z Mexika.

Netto hmotnost: 29,28 g (60 kusů kapsle)

Použijte do: uvedeno na obale.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

Země původu: Dánsko

Výrobce: A/S Anjo, Poppelgaardvej 17, DK-2860 Soeborg, Denmark

Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.


TOP RECENZE

Rybí olej Eskimo-3 kapsle s obsahem omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA je podpůrný přípravek, který se nepovažuje za lék, ale jeho příznivý účinek je potvrzený různými studiemi.

Rybí olej, který se nachází v kapslích byl získán při rybolovu z volně žijících ryb v chladných vodách (ančovičky, sardinky). Rybí tuk je lisován z rybího masa švédským výrobcem. Díky modernímu a přírodnímu výrobnímu procesu takto získaný rybí tuk je stabilnější a čistší. Zaručeně nežlukne, ani uvnitř kapsle, ani v těle po dobu více než 6 měsíců, počítáno od otevření.

Různé studie dokazují, že účinkem omega-3 mastných kyselin se začnou v našem organizmu vyskytovat změny na buněčné bázi. Díky tomu byly pozorovány pozitivní účinky i v orgánech, které nejsou v přímém kontaktu s tukem. Tyto orgány jsou například: srdce, cévy, klouby, kůže nebo i oči.

Vhodný od 12 let.

Eskimo-3 rybí olej kapsle doporučujeme na:

-prevenci srdeční arytmie a infarktu

-prevenci vývoje kardiovaskulárních chorob

-prevenci sekundárního infarktu

-dodatkovou léčbu proti tvorbě krevních sraženin, arterioskleróze a vysokému krevnímu tlaku

-prevence a dodatková léčba mírnějších forem kožních onemocnění
-dodatkovou léčbu proti artritidě

Složení, dávkování

Dávkování:

Denní dávka výrobku je 1-3x 3 kapsle při jídle. Doporučuje se od 12 let.

Složení:

eskimo3kapszula osszetetel 2015 o3w

Pomocné látky:

vitamin E (alfa-, delta- a gama-tokoferol), lecitin, citronový olej, rozmarýnový olej, askorbyl palmitát, želatina, glycerol

Jaká je doporučená denní dávka přípravku pro dospělé?

Doporučujeme užívat 1-3 kapsle 3x denně s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím vody. (užíváte-li 1 až 3 kapsle denně, nezáleží jestli užíváte 3x1 ráno, odpoledne a večer anebo 1x3  kapsle najednou.)

Důležité informace, varování

Pozor! 

Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

Balení:105 kusů

Varování: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučuje se v případě hemofilie!  Když máte problémy se srážením krve, konzultujte se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí olej. Neobsahuje sójový nebo rybí protein. Zkontrolujte nepoškozenost uzavření. Neužívejte výrobek z poškozeného obalu.

Použijte do: 2 měsíců od otevření