Rodinný balíček omega-3 - pomeranč

Kupte si teď 2x Eskimo Kids rybí olej pro děti s pomerančovou příchutí a my Vám k tomu přibalíme 1 balení Eskimo-3 rybího oleje pro dospělé ZDARMA! Podpořte svoje zdraví i zdraví Vašich děti s prémiovými omega-3 přípravky s vysokým obsahem EPA a DHA za výhodnou cenu v rodinném balení!

1 107,00 Kč758,00 Kč

Sleva -349,00 Kč

Zákaznický servis: +420 776 151 588

Popis balíku

Obsah balíčku:

2 ks Eskimo Kids rybí olej s pomerančovou příchutí

+ 1 ks Eskimo-3 rybí olej (105 ml) ZDARMA

Obsah balení

Tento produkt prémiové kvality obsahuje mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9, je vhodný pro děti již od 3 let. Díky nadprůměrně vysokému obsahu EPA-DHA je velice účinný, bezpečný  přírodní výrobek. Má vysoký obsah vitamínu E a D. Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.


TOP RECENZE

 

Náš rybí olej Eskimo Kids prémiové kvality je doplněk stravy speciálně určený pro děti, vhodný již od 3 let.

Tento rybí olej je získaný z masa vylovených ryb žijících v chladných vodách (ančovičky a sardinky), které patří mezi nejužitečnější zdroje mastných kyselin omega-3Rybí olej obsahuje přírodní omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny a přírodní vitamíny E a D v potřebném poměru, vhodné pro rozvíjející se organismus dětí.

Eskimo Kids je čištěný a bezpečný rybí olej. Jeho účinnost a pozitivní účinek dokazuje 17 mezinárodních klinických studií. Je jediný výrobek na trhu, který nežlukne po dobu více než 6 měsíců!

Vhodný od 3 do 12 let! Díky pomerančové příchuti si jej děti velmi rychle oblíbí.

Složení, dávkování

Dávkování:

Do dubna roku 2014 byla denní dávka 2,5 ml, ale od dubna 2014, dle návrhu švédského výrobce, byla maximální denní dávka navýšena na 5 ml. Při schvalování našich výrobků je potřeba uvést tuto maximální dávku, proto je na obalu uvedena tato denní dávka. Tedy bezpečně lze dát svým dětem od 3 let denně 5 ml rybího oleje. 

Balení: 105 ml

Složení:

Obsah účinných látek v denní dávce (5 ml)

eskimokids osszetetel 2015 o3w

Rybí olej, řepkový olej, antioxidanty/Pufanox: sójový lecitin (E322), tokoferolový komplex (alfa-tokoferol (E307), extrakt s vysokým obsahem tokoferolů (E306)), výtažky z rozmarýnu (E392), estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou (askorbyl palmitát) (E304), pomerančová příchuť a vitamin D (cholekalciferol).

Neobsahuje geneticky modifikované přísady!

Přírodní rybí olej: omega-3 EPA a DHA, omega-6, přírodní řepkový olej, přírodní vitamin D a E, přírodní aromata, antioxidanty: lecitin, askorbyl palmitát ( ester vitamínu C rozpustný v tucích, který se nachází ve většině ovoce a zelenin).

Důležité informace, varování

Pozor!

Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčné bílkoviny.

Varování: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplňek stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy! Ukládat mimo dosah detí!

Skladování: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě do 30°C, po otevření uchovávejte v ledničce.

Výrobce: Bringwell-Cardinova AB, Švédsko

Mnohokrát oceněný, omega-3 výrobek s kvalitním složením s vysokou koncentraci EPA a DHA, který účinkuje na kardiovaskulární problémy, také proti vysokému krevnímu tlaku a na léčbu arteriosklerózy.


TOP RECENZE

Eskimo-3 rybí olej kapsle s obsahem omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA je podpůrný přípravek, který se nepovažuje za lék, ale jeho příznivé účinky jsou potvrzené různými studiemi.

Rybí olej, který se nachází v kapslích byl získán při rybolovu volně žijících ryb v chladných vodách (tzn. ančovičky, sardinky). Rybí tuk je lisován z rybího masa švédským výrobcem. Díky modernímu a přírodnímu výrobnímu procesu takto získaný rybí tuk je stabilnější a čistší. Zaručeně nežlukne, ani uvnitř kapsle, ani v těle po dobu více než 6 měsíců, počítáno od otevření.

Různé studie dokazují, že účinkem omega-3 mastných kyselin se začnou v našem organizmu vyskytovat změny na buněčné báze. Díky tomu byly pozorovány pozitivní účinky i v orgánech, které nejsou v přímém kontaktu s tukem. Tyto orgány jsou na příklad: srdce, cévy, klouby, kůže nebo i oči.

Vhodný od 12 let.

Navrhujeme Eskimo-3 rybí olej kapsle na:

-prevenci srdeční arytmie a infarktu

-prevenci vývoje kardiovaskulárních chorob

-prevenci sekundárního infarktu

-dodatkovou léčbu proti tvorbě krevních sraženin, arterioskleróze a vysokému krevnímu tlaku

-prevence a dodatková léčba mírnějších forem kožních onemocnění

-dodatkovou léčbu proti artritidě

Eskimo-3 rybí olej je jediný na trhu, který nežlukne více než 6 měsíců!

Složení, dávkování

Dávkování: Denní dávka výrobku je jedna polévková lžíce (5ml) při jídle. Vhodný od 12 let.

Balení: 105 ml

Složení:

eskimo3olaj osszetetel 2015 o3w

Pomocné látky:

Antioxidanty/Pufanox: lecitin, vitamin E (alfa-, delta- a gama-tokoferol), extrakt z rozmarýnu, askorbyl palmitát, aroma zeleného citrónu

Důlžité informace, varování

Pozor! 

Neobsahuje laktózu, lepek, ani mléčnou bílkovinu.

Balení: 105 ml

Varování: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučuje se v případě hemofilie! Máte-li problémy se srážením krve, konzultujte se svým lékařem. Ukládat mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí  olej. Neobsahuje sójový nebo rybí protein. Zkontrolujte nepoškozenost obalu. Neužívejte výrobek z poškozeného obalu.

Skladování: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě, po otevření skladujte v ledničce.

Použijte do: 2 měsíců od otevření