Náš eshop aktívně funguje v Maďarsku již 15 let. Během těchto let díky němu jsme vytvořili aktivní vztah s našimi zákazníky. Mnoho lidí nás každodenně zavolá o našich produktech, požádá o radu nebo jse podílí o své názory s námi. Jsou to mimořádně důležité, protože nám nejen pomáhají, ale také poskytují informace dalším zákazníkům, které jse o nás zajímají, a tým usnadní orientaci a rozhodování. Navíc neustále přijímáme recenze od našich výrobců o zákaznících v zahraničí, kterou pravidelně nahráváme na tyto stránky.

Eskimo Kids rybí olej pro děti
Eskimo-3 rybí olej
Arctic Root

Zravá, hezká pokožka (5/5)

Vybral jsem rybí tuk Eskimo Kids, protože bylo důležité být kvalitní surovinou a mít příjemnou chuť, kterou by mé dítě bylo ochotno vzít. Od chvíle, kdy Emi vezme olej, se chová trochu klidnější, její pokožka je krásná a její výkon je lepší (mozkové funkce, učení). Vezli jsme olej, protože jsme byli asi 2 roky a řečnická připravenost mé dcery se vyvíjí velmi rychle.

Nora

Problémy s chováním (5/5)

Pro svého dvouletého syna jsem hledal mírný behaviorální problém, když jsem našel rybí olej. Vybral jsem to proto, že obsah EPA-DHA je vyšší než obsah rybího tuku. Kristóf je nyní nadšený spotřebitel rybího oleje Eskimo Kids za 1 rok, a od doby, kdy vzal ropu, je chytřejší a věrnější. Získala jsem to, co od výrobku očekávalo.

Timi

Pro zdravý každý den (5/5)

Moje dcera byla neustále nemocná od září do února. Proto jsme vyzkoušeli rybí olej Eskimo Kids, protože o tom jsem slyšel od přátel a četl jsem o tom na internetu. Vzhledem k tomu, že moje malá dcera ji užívá, nikdy nebyla nemocná (koncem června), její nálada je lepší, její koncentrace je lepší. Jsem maximálně spokojen s tím.

Magdi

 

Kluci jsou klidnější (5/5)

Hledala jsem dobré řešení ke zlepšení koncentrace, hyperaktivity, agrese a zlepšení mých čtecích a učebních dovedností. Proto jsem si vybral Eskimo děti, protože mnoho blogů doporučilo rodičům s podobnými problémy. Rybí olej udělal výraznou změnu od doby, kdy byl vzat, mnohem uvolněnější a jednodušší se s mými kluky zacházet!

Krisztian

Rychlejší učení, lepší soustředění (5/5)

Hledala jsem pro mé děti vitamíny obsahující omega-3 a já jsem slyšel hodně o Eskimo Kidách a chtěl jsem to vyzkoušet. Nebyl jsem zklamaný tímto produktem! Kromě nedostatku dětí byly jejich koncentrace, jejich výsledky učení mnohem lepší - a to jak pro předškolní, tak pro školáky! Děti se rychle učí, mohou se lépe soustředit, zdokonalovat v logických hrách a puzzle hry nejsou problém. Ještě důležitější je, že nebyli téměř žádní pacienti! Co jsme získali z tohoto produktu, bylo daleko za mé očekávání!

Nikoletta

Více zvládnutelné, zdravé dítě (5/5)

Začala jsem dávat své dceři svůj rybí olej, aby jí poskytl správný příjem vitamínu pro její správnou činnost a zdravý vývoj. Bylo důležité mít dobrý vkus, žádné stížnosti! Vzhledem k tomu, že jste užil rybí tuk, mé dítě se stalo zvládnutelnější a nachlazení je také mírné a rychlé.

Gabriella

Alergie jsou již minulostí (5/5)

Hledala jsem řešení pro čtení, učení, soustředění a léčbu alergických problémů a ekzému mého dítěte, když jsem našel eskymácké děti. Četl jsem o produktu na několika místech na internetu, a tak jsme to zkusili. Od té doby můj osmiletý syn není unavený a nepotřebuje žádné alergické léky.

Ildikó

Méně nemoci (5/5)

Můj známý a zdravotní sestra také doporučil rybí olej z Eskimo, aby posílil imunitní systém svého dítěte. Bylo důležité, aby si dítě užíval správný vitamín, který je nezbytný pro zdravý vývoj mého dítěte, aby byl méně nemocný a posílil svůj imunitní systém. Vzhledem k tomu, že jste vzal rybí olej, mé dítě bylo méně nemocné, jeho chuť k jídlu byla lepší! Jsem spokojený s produktem!

Emma

Zvykal jse na jasle snadno (5/5)

V předškolním období jsem začal dávat svým dětem rybí olej, který má trochu posilovat imunitní systém. Začali jsme moudrý v únoru, všichni říkali, že jsme počítali s tím, že jsme nemocní. Samozřejmě, neměla k nám nemoc, ale naštěstí můj malý syn nebyl nemocný a brzy se zotavil.

Viki

Vývoj autistického malého chlapce

Jsem Kicska Szabolcsné, matka pětiletého a půlročního autistického chlapce. David byl diagnostikován problém ve věku 3 a půl. V tomto období bylo velmi obtížné s tím vypořádat. Nemluvil, neposlouchal nás, žil ve svém malém světě a nemohl na chvíli sedět na jednom místě. Hledali jsme informace všude, snažíme se zjistit, jak s autismem jednat. Chtěli jsme udělat vše pro Davida. Před třemi lety jsme u pediatra četli výrobek s názvem Eskimo děti poprvé v publikaci dětí, maminky a dětí. V Fehérgyarmatu jsme neměli k dispozici žádné Eskimo děti, takže jsme je přivezli z Nyíregyházy. Naštěstí jedna z lékáren běží pravidelně dnes, ale je to dražší kvůli dopravnímu poplatku. Po 1 měsíci pravidelného výběru jsme již pozitivní změnu ucítili. David se o všechno zajímal, už s námi zahájil hru a začal říkat slabiky. On byl také chválil pro časný vývoj: on byl pozornější a mohl být svázán po dlouhou dobu. Byl to nadpřirozený pocit, radost pro nás, která nemohla být popsána! Neustále přijímala Eskimo děti a rozvíjela se velkolepě. Dnes jsme první autistické dítě, které navštěvuje mateřskou školu v Fehérgyarmatu. Miluje komunitu a miluje ji také. Přátelský a příjemný pro všechny. Pokojně čistý, poslušný, chytrý chlapec, ačkoli ještě neřekl, ale učí slovní zásobu a písně.

Jsme na to velice hrdí! Máme dobrou šanci být nezávislým plnoprávným dospělým, ačkoliv je ještě mnoho práce, my to děláme.

Szabolcsné, Fehérgyarmat

Astma a atopická dermatitida u dětí

Toto je upřímná dík, kterou vám dlužím, protože vám pomohli v nejtěžším čase svého života. Dva z mých malých synů, Andris, byli dva a půl roku a Peti byl jeden rok starý. Andris byl hospitalizován na konci listopadu 2008 s astmatickým udušením. Lékaři nám prakticky naladili skutečnost, že dítě bude užívat léky po celý život a pro něj napsal čtyři. Navíc jsme dlouho bojovali s atopickou dermatitidou, ale až tehdy se stala zcela nezvládnutelnou, krveprolití mého dítěte. Samozřejmě jsme se okamžitě podívali na další možnosti (nedali jsme jí steroidy) a její stav se zlepšil v důsledku takových příprav a změn v životním stylu, ale její kašel byl stabilní a ekzém nepůjde pryč. Celé jeho tělo bylo pokryto malými červenými skvrnami. Neustále jsem se schovával na internetu, abych se vycvičil o vztahu mezi ekzémem a astmatem, shromažďoval spoustu informací, většinou z dopisů napsaných maminky. Podle mých pozdějších výpočtů, včetně nemocničních dnů. Strávili jsme 130.000 dolarů na léčbu Andrisem. Pak jsem poprvé četla o Eskimo Kidách (jinak na mateřskou tabuli), tentýž den jsem si koupil první láhev a já jsem nechtěl uvěřit, ale po prvním týdnu začala Andris vyčistit kůži a její kašel byl úplně pryč. Nedávno nemocný moudrý člověk neobdržel infekce od svých společníků, tedy více než měsíc byl zcela zdravý. Ten malý je také náchylný k ekzému, v dubnu to bude jeden rok a začneme děti Eskimo! Rád bych zdůraznil, že nikdo mě nepožádal, abych "inzeroval" společnost, "svobodnou vůli", když chci sdílet tuto zkušenost s ostatními, a chci říct rodičům astmatických dětí, že předtím, než přijmou nějaká důležitá rozhodnutí, zkuste to přípravku! Díky znovu za příležitost!

Marina, Rackeve

Po 1 měsíci denního vytvrzení rybího oleje zmizel atopická dermatitida (5/5)

Mé děti ve věku 5 a 3 let pravidelně konzumují rybí tuk od narození ve věku 2 let, což je již v našich dnech součástí dnešní rutiny, a to díky jeho vlivu a příjemnému chuti. Oba jsou přehnaní chlapci a příprava pomáhá dosáhnout uvolněnějšího chování. Vyvíjejí se velmi hezky, mají méně pacientů než průměr, spí klidněji. Můj 3letý syn měl na tváři atopickou dermatitidu. Po 1 měsíci léčby rybího oleje neexistuje žádná stopa této choroby. Můj třetí syn měl jedenáctiměsíční záchvat Croupy, který je také vynikající pro prevenci. Zatímco čekám na 1 rok a dostanu první dávku. Chtěl bych zmínit další velmi důležitou věc: služba je fantastická, rychlá a přesná! Společnost to dokazuje už několik let! Děkuji!

Krisztina, Szentendre

Klidný a lépe se soustředí (5/5)

Vezli jsme elf dlouhou dobu a všimli jsme si, že je mnohem uvolněnější a lépe se na něj soustředit. Žádný jiný omega produkt nám nemůže vstoupit.

Tímea, Várpalota

Bronchitida plně zpožděná (5/5)

Vzal jsem svou dceru po dobu 2 let a jsem s ní velmi spokojen! Od té doby nebyl nemocný a bronchitida je pryč, a pokud uloví banální infekci, už po týdny už neztrácí.

Réka, Martonvásár

Snadno přijmout (5/5)

Pro mého malého (18 měsíců), dávám to každé ráno, je to snadné, ale je těžké mu dát nic. O něco klidnější, když jsme ji přijali, doufám, že v dlouhodobém horizontu uděláme ještě větší změny.

Zsuzsi, Üröm

Klidné noci (5/5)

Super, rád přijal Můj malý chlapec, jednodušše usíná přes noc! Doporučuji to všem!

Gábor, Budapešť

Neměla jsem nemoc po celý rok (5/5)

Od té doby, co jsem ji dala před dřív před rokem dívce, nebyla od té doby nemocná. Méně věřící a hodně pomoci při jejich vývoji! Ona je ta, která denně žádá její dávku! :-)

Pálné, Újhartyán

Klidné noci, rozvoj slovní zásoby (5/5)

Dala jsem svému synovi při věku jeden a půl. Od té doby jsou naše noci klidnější. Váš projev oslňuje vaši rodinu. Jeden a půl roku starý, ale říká dvě slova, rozpoznává barvy, jmenuje věci. Moje dcera ve věku 3 let ji začala brát, její vývin slovní zásoby byl také velkolepý, její volba. Jeho paměť je ostrá, také si pamatuje věci, které jsem dlouho zapomněl. Soutěží při příchodu, aby získali nejprve "rybí vitamín".

Monika, Szentes

Zrychlený rozvoj řeči (5/5)

Ve věku 1,5 let jsem začal dát mému synovi a výsledek byl okamžitě zřejmý: zrychlil svůj rozvoj řeči a nyní vyniká (ve věku 3 let) se svou slovní zásobou a slovní zásobou. Půl roku ošetřovatelství a jediný byl nemocný.

Adrienn, Budapešť

Sotva nemocný, rychle se uzdraví (5/5)

Moje dívka už od jednoho roku vezme produkt, brzy bude šest ... Musím říct, že je skoro nemocná, mnohem méně než její kolegové, ale jestli ano, pak se třetí bude léčit tak dlouho. Doporučuji to!

Beáta, Törökbálint

Mé náboženské, přežívající "epidemie mateřských škol" (5/5)

Moje pětiletá dcera snadno přežila několik "epidemií mateřských škol", když ji vzala. To, co jsem si všiml, je, že je vyváženější, méně hrdiny. :) Jsme s tím spokojeni, pracuje pro nás!

Piroska, Vecsés

Stane se každodenním zvykem (5/5)

Dávám ovodu mojí dcerám půl roku a od té doby jsem nebyla nemocná. Milují to velmi, dnes je obvyklé, aby to denně. :-)

Anett, Győr

Neklid, podrážděnost přestala (5/5)

Pro mě je chuť překvapující, charakteristická "rybí chuť" se vůbec necítí! Je velmi snadné užít si 4,5letého chlapce. ne příliš brzy v zimě, funguje to velmi hezky, obratně, ačkoli to nehovoří, ale rozumí všemu, může být dobře řízeno, pozorné, "agresivita" kvůli vedlejším účinkům předchozích léků, neklidu, podrážděnosti přestaly!

Gabriella, modrá

Rovněž působil proti nezralosti nervového systému (5/5)

Začali jsme užívat přípravu kvůli nervozitě v nervovém systému a ukázali se, že je dobrá! Má holčička je klidnější, může se lépe soustředit! Mohu to jen doporučit ostatním!

Ágnes, Kiskunhalas

Léčí rychleji, bez komplikací (5/5)

Moje malá dcera užívá rybí olej od října 2014. Neříkám, že od té doby nebyl zima, ale zjistil, že se uzdravuje rychleji a bez komplikací. Chuť produktu je dobrá, nevyvolává žádné problémy.

Franciska, Hodmezovasarhely

Méně nemocné a uzdraví se rychle (5/5)

Mohu ji bezpečně doporučit všem. Naše pětileté dítě je mnohem méně nemocné, ale léčí dříve.

Zoltán, Ajka

Méně prochlazení (5/5)

Dávám to mému pětiletému synovi, byl méně chladný, protože ho užíval.

Beáta, Szigetszentmiklós

Bral jste to po dobu 3 let, už ji užíváme (5/5)

Pili jsem svou dceru 3 roky. ideje.A hodně učení jde také neki.Biztos, že se jedná köszönhető.Meg Jsme potěšeni termékkel.Már, co je spotřebováno ve verzi pro dospělé.

Péter

Dokonce i dobrá chuť  (5/5)

Když mé děti užívaly, nebyly nemocné. (5, 8 let) a chuť je v kontrastu s mnoha dalšími vitamínovými přípravky!

Éva, Debrecín

Zima bez chladu (5/5)

U tří našich dětí (2,6,8) dávám výrobek denně, cca. od srpna. Dívky jsou skoro za chladem s virovějším obdobím bez nachlazení! Jsem velmi potěšen, že najdu tento výrobek!

Andrea, Sülysáp

Opravdu se ukázalo (5/5)

Dávám svým dětem ve věku 6 a 9 let a od té doby nebyli nemocní, i když v jejich prostředí bylo mnoho pacientů.

Ildikó, Halászi

Holčička nebyla nemocná (5/5)

Moje holčička ji užívá po dobu 6 měsíců, a od té doby už nebyla nemocná, nebo pokud ano, rychle prošla. Mohu jen doporučit!

Attila, Pápa

Zpevněný imunitní systém (5/5)

Mohu to doporučit všem! Imunitní systém mé čtyřleté malé dcery byl posílen, myastenické záchvaty se snížily!

Judit, Nyíracsád

6-měsíční taky bude užívat, když bude mít už 1 (5/5)

Můj 5 letý chlapeček ho bral od doby, kdy byl moudrý, a on je stěží nemocný! Mám 6měsíčního syna, po 1 roce věku mu to určitě udělám !!!

Alexandra, Markaz

Není třeba jít k lékaři (5/5)

Doporučuji produkt všem, výborný! Má moudrá malá dcera stále zdravá a zdravá. Dva týdny předtím, než jsme šli navštívit doktora ...

Krisztián, Debrecín

Proti kýchání kvůli stresu (5/5)

Moje dcera měla zlý zvyk na start krabů na začátku loňského ovoda. Četl jsem o eskimálních dětech, myslel jsem si, že to zkusím. na začátku školy potřebuji dobrou velkou dávku sebedůvěry, naučím se ji postavit na deštivé dítě. Jsem velmi ráda, že jsem našel tento olej, který stojí za cenu.

Anita, Dunaújváros

Vyvážené děti (5/5)

Dvouletá malá Tacky hysterika ho během jednoho týdne snížila na zlomek. Mé větší děti jsou vyrovnané a jejich školní výkon je vždy vynikající. Mohu jen doporučit těm nejmenším! :)

Diána, Győr

Vývoj řeči urychlil (5/5)

Od té doby, co začal užívat svého dvouletého syna, urychlil svůj rozvoj řeči. Mluví pěkně, pěkně a selektivně, doporučuji to všem.

 László, Vác

Snížené příznaky astmatu (5/5)

Naše velmi dobré, můj malý syn astma symptomy se snížily, on je uvolněnější, on stal se vyrovnanější.

Natila, Gödöllő

Lepší výsledky v ischole (5/5)

Od doby, kdy mé dítě (10 let) dosáhlo ve škole lepší výsledky, nebylo to předtím velký problém. Jeho povaha se uvolnila, když se na sebe zlobil. Vidím pozitivní věci, které dávám svému malému dítěti (4 roky). Velmi dobrý výrobek, stojí za to obětovat. Dnes díky tátu.

Krisztián, Budapešť

Chuťí dětem

V roce 2014 jsme začali ve své rodině užívat rybářský olej Eskimo dětí s dětmi. Mohu to doporučit všem, protože v této podobě je moje znalost omega 3 mastné kyseliny dostupná pouze v tomto produktu! Jo a pití to děti, což není poslední věc :) Přeji všem dobré zdraví a vědomé nakupování!

József, Hévíz

Zlepšené výsledky učení

Máme velmi dobré zkušenosti s rybím olejem Eskimo Kids. Naše malá holka měla velmi dobrý účinek na nervový systém a její výsledky učení se opravdu hodně zlepšily poté, co začala užívat rybí tuk a stávala se mnohem vyváženější. Výkon se zlepšil a můžete se lépe soustředit.

Edit, Mátészalka

Rozvoj a nekonečný nepokoj

Pro mě je chuť překvapující, charakteristická "rybí chuť" se vůbec necítí! Vzhledem k velmi snadno bere 4,5 letech rychlého fiunk.Kis spousta epilepsie byla / je v eskymácké děti budou jistě hrát roli v masszívságában kostí. Neexistuje prakticky žádná akutní nemoc ani v zimě! V raném vývoji pracuje velmi hezky, obratně, i když nehovoří, ale rozumí všemu, je dobře řízená, pozorná. Agresivita, podrážděnost a nepokoj kvůli vedlejším účinkům předchozích léků prakticky zmizely. Pro děti podobného věku si myslím, že je to vynikající produkt, mohu jen doporučit, protože užívání tablet a kapslí není pro všechny snadné!

Gabriella, Modrá - okres Szabolcs-Szatmár-Bereg

Lepší soustředění ve škole

Eskimo děti mají velmi pozitivní dopad na školní výkon mého dítěte. Více soustředěné, mnohem lepší koncentrační koncentrace od spotřebování místností.

Eszter, Budapešť

Milujeme také Brainsharp

Po léta jsem vám objednal rybí olej pro celou rodinu. Mám dva chlapce (6 a 4 roky), které pijí a milují moc, objednávám rybí olej, ale Brainsharp. Moje žena užívá tobolku Brainsharp. Jsme spokojeni s našimi produkty, takže se nyní pokuste o Allimax a Artic Root. Děkujeme za mnoho dárkových CD a že zvídáte telefon!

Gábor, Fertőrákos

Klidné chování bez onemocnění

Rybí olej Eskimo Kids používá můj pět letý syn, který od září přetéká. Jeho reakce byla mnohem klidnější a předvídatelnější, a přinejmenším od té doby, dokonce i během velké předškolní epidemie. Děkuju.

Orsolya, Maklár

Zvýšená pozornost

Moje děti jí Eskimo Kids. Možná vypadají lépe a nejsou tak agilní, jako bez produktu.

Orsolya, Szeged

Vysoká kvalita po celá léta

Jsem naprosto spokojen s produktem Eskimo a Eskimo dětí, který používáme již řadu let, a máme jen pozitivní zkušenost.

Zsolt, Siklós

Dobrá cena

Moje 4letá a 6letá dcera bere rybí olej.

Anita, Szolnok

3,5 letý je méně onemocnění

Můj 5.5 letý syn má 2 roky věku. Příjemná chuť, vítám. Od té doby se méně zhoršuje a je vyváženější. Můj osmiletý syn bude starý 1 rok. Chuť je strašná, ale účinná! :)

Alexandra, Markaz - kraj Heves

Lepší, rychlejší myšlení

Jsem velmi ráda, že 2 (nebo 3) roky jsem objevil výrobky, které jste doporučili. 9 letá dcera dostane Eskimo Kids rybího oleje z podzimu do jara, což má pozitivní vliv (animace, rychlejší nastavení mysli, štěstí) bylo jasně detekován úplně poprvé po dvou týdnech. Děkujeme vám za rychlost a flexibilitu. Objednávka je pohodlná, dodávka není peníze přes PickPack, takže jsme rádi!

Ildikó, Békéscsaba

4 roky vynikajícího výkonu školy a mateřských škol

Moje dcera je nyní 8 let a je používán nepřetržitě po dobu nejméně čtyř let lék, nebo dokonce malé holčičky ve věku 1 byly přijaty a uctívání večer sedí ve vaně s otevřenou pusou a čeká na rybí tuk yum, vždy chtěl chtít další kolo. Chuť je velmi chutná. Moje dcera se ve škole trvá skvěle po dobu 2 let, ale vždy byla v mateřské škole chválena. Jeho mysl je jako žiletka, vím to jako rybí olej. Doporučil jsem to mnoha maminkám.

Judit, Budapešť

Rychlý výsledek, příjemná chuť

Díky příjemné chuti mých 7 a 10 let, chci jíst rybí olej. Také doporučuji používat pro ostatní.

Zsuzsa, Érd

Moc se mi líbí jejich rybí ole

I pro naše dítě i pro  sebe v kapslích. Chování mého syna se od jeho užívání velmi zlepšilo.

Faddin, Budapešť

Vývoj již na při druhém skle

Jsme velice potěšeni jejich rybími produkty Eskimo Kids. Náš malý chlapec má 14 měsíců, nyní konzumuje druhou láhev, rozvíjí se hodně, stává se soběstačný a jeho víry jsou vzácné. Budeme i nadále konzumovat v budoucnu, ale naše zkušenosti jsou pozitivní.

Edina, Szeged

Zdravý vývoj po dobu 5 let

Po dobu 5 let mé děti konzumují výrobek. Velmi dobrá vůle a téměř nikdy nemocná. Vidím paralelu mezi spotřebou výrobku a zdravím dětí. Rádi se jíjí, protože jsou ochuceni způsobem, který je pro děti přívětivý. Doporučuji to všem rodičům s dětmi.

Viktória, Balatonkenese

Zdravý vývoj

Můj druhý malý syn se narodil s genetickou poruchou, která vedla k epilepsii. Používáme rybí olej Eskimo Kids už více než rok, s velkým úspěchem. Má velmi dobrý účinek na imunitní systém, nervový systém a duševní vývoj. Předcházející rok byl velmi nemocný, každý virus, který mohl být chycen, byl od té doby mnohem silnější. Ve srovnání s nemocí lékaři vždy říkají, že je v dobrém stavu a dlužím mu tento vitamín :)

Mónika, Budapešť

Děti rybího oleje pro ekzém místo steroidního krému

Ráda sdílím své zkušenosti s rybím olejem Eskimo Kids, protože pomáhá hodně ve vývoji svých dcer a jejich zdraví. Esther bylo 8 let a 4 let věku každé topné sezóny přišel ekzém na jeho těle, které je rodinným lékařem předepsané steroid smetanu a tukový krém. Mám averzi z něj, protože se zabýval pouze s problémem symptomaticky, ale příčina nebyla odstraněna organizaci a kromě toho se mi líbí moje děti zátěže jiný cizí materiál. V loňském srpnu jsem začal dávat jí a mou mladší dceři Rybí rybí tuk, který od té doby užívali. Dosud žádný z nich byl neduživý, ale utekl s několika velkých zimních nachlazení a bolesti v krku, ekzémy a kožní Ester nebyla připravena. Julcsi, který právě odešel do mateřské školy, byl v její "kůži" dobře integrován, zdravý a dobře. Od února beru dospělé Eskimo-3 olej, to je docela ošklivý, křečové žíly na nohou, což není problém, až do loňského roku, estetičtější, ale v zimě, protože dělám sedavý, bohužel, moje nohy začaly fájdogálni. Neříkám, že by záda v dlani byla zchlazena, ale bolest a svědění nejsou tak velké jako v loňském roce. Mohu jen doporučit každému, kdo chce dělat své zdraví.

Annamária, Budapešť

Místo histerických záchvatů, trpělivost a klid

Můj malý Patrik bude 3 roky. Od listopadu 2008 jste získali rybí tuk Eskimo dětí. Chuť produktu byla absolutně oceněna. Skutečná zpětná vazba byla pro nás, když věřící tak charakteristický pro naše malé děti dramaticky poklesli. Stal se trpělivějším, uvolněnějším, ale to si všimli také rodinní přátelé, aniž by si uvědomili, jaký je dětský rybí olej. Při jedné ze svých onemocnění, když musel vzít mnoho dalších léků, nedal to na týden. Pak byl mnohem smyslnější, méně vnímavý. Pak jsme znovu začali dávkování a původní objednávka byla obnovena. Byli jsme ještě párkrát zvědaví a čekali jsme na tento efekt. Samozřejmě, toto bylo charakterizováno skromnějším chováním. Bránit méně než průměr, i když teď je to jen ten věk. Kdekoli s ní můžu mluvit, nemusím se bát organizovat scénu. A to již ukazuje, že schopnost řešit problémy a schopnost přizpůsobit se situaci je velmi dobrá. Samozřejmě má horší dny ... A jeho paměť vždy překvapuje. Kdysi mluvil o věcech jednou týdně, o měsíce později. Myslím, že eskymáci pomohli hodně při dosažení vyšší úrovně intelektuálního a řečového vývoje. Dám to svému bratrovi, pokud má svůj první rok.

Mónika Fleisz, Zirc

Potíže se čtením, psaním, počítáním a rozptýlení u dětí

Můj syn Donat má 11 let a snaží se číst, psát, počítat a rozptýlit. Použili jsme Eskimo děti již po dobu 1,5 roku a je to naše zkušenost, že mozek je téměř "potlačen" 2 týdny po začátku léčby. Můžete se lépe soustředit na delší dobu a najít řešení problémů matematiky. Mohu doporučit všem dětem a rodičům, kteří mají podobné problémy. Ti s podobnými zkušenostmi vědí, že učení je pro dítě a pro rodiče, který se s ním učí. Máte-li úspěšné zkušenosti s dítětem, stojí za to po vyřešeném úkolu.

Dénes Bagi, Érd

Zlepšená pozornost a výsledky učení

Moje dítě je asi. Po dobu 2 let byl produkt spotřebován s menšími nebo více přerušeními. Když ji berete pravidelně, vaše pozornost je mnohem lepší a výsledek je lepší. Bohužel existují dysgrafie, dyslexie, dyskalkulie. Proto doporučuji rodičům každé malé školy. Jen moje zkušenosti jsou dobré.

Hadarickéné Lukács Diána, Budapešť

Produkty Eskimo jsou prítomný na regálech evropských a severoamerických lékáren a bylinných obchodů již více než 15 let. Jejich účinnost dokazují nejen stovky vědeckých výzkumů, klinických studií a lékařských disertací za ta léta, ale i zahraniční zákaznící. Názory byly přeloženy doslovně, nikoli doplněny vlastními myšlenkami.

2015-08-09 Hodnocení 5/5 - Bezchybný

Výborný produkt, miluje mé dítě, rychle se rozvíjí a jeho pokožka je zdravější.

2015-07-17 Hodnocení 5/5 - Dvě malé děti

Vzal jsem svého syna tři roky a začal jsem ho dávat před malým dětem. Nemá ráda příliš mnoho ryb, ale berou to každý den po snídani. V tom není nic umělého, takže se nám to líbí.

2015-06-23 Hodnocení 5/5 - 5 hvězdiček

Moje dítě miluje a dostalo výsledek poslední závěrečné zkoušky.

2015-06-17 Hodnocení 5/5 - Je to dobré

Vyzkoušeli jsme mnoho druhů rybího oleje, nakonec se změní v dobrou chuť, může být hladce vybírán.

2015-04-16 Hodnocení 5/5 - Nakonec to děláme

Chtěli jsme ho koupit po dlouhou dobu, ale v naší zemi ji nemůžeme dostat. Jsme potěšeni, že máme dobrý poměr cena / výkon. Doporučuji.

2015-04-08 hodnocení 5/5 - dobrý vkus

Je dobré, že to najde, chuť je lepší než ten, který jsme zkoušeli, a moje malá dcera jí to.

2015-03-06 Hodnocení 5/5 - Výborný produkt

Skvělý produkt, pokud hledáte imunitní podporu pro vaše dítě, to je ono. Myslím, že kombinace vitaminu D a omega-3 může být klíčem k úspěchu.

2015-02-15 Hodnocení 5/5 - jak jsou psány

Všechno je skutečné, co o tom píšou.

2015-02-04 Hodnocení 5/5 - 5 hvězdiček

Moje děti milují svůj vkus a soustředí se lépe než dříve, takže si to všimneme.

2014-11-30 Hodnocení 5/5 - Způsobuje jak je slíbeno

Druhá dávka byla spotřebována, všechno bylo v pořádku, způsobil tak, jak slíbili.

2014-10-29 Hodnocení 5/5 - Na to jsme si zvykli

Velmi dobrá kvalita, na začátku trochu těžké zvyknout na chuť oleje.

2014-09-05 Hodnocení 5/5 - Rybí olej pro všechny děti

Výrobek byl fascinován, můj 21měsíční syn spal lépe, jeho chuť k jídlu je lepší a mluví stále více a více, ty sestra-v-zákony si všimly a poznamenaly mi. Chuť byla na začátku neobvyklá, ale stojí za to.

2014-08-07 Hodnocení 5/5 - Skvělá cena

Má malá dcera je stará o 2,5 roku a dostala ji od jednoho věku. Můj manžel je odborník na výživu, má mnoho lékařů a na mnoha místech slyšel, že je nejlepší začít brzo užívat omega-3. Chuť není špatná, moje holčička se již dozvěděla, že pokud se to stane, musíš na chvíli sednout. Cena na internetu je zvláště příznivá.

2014-07-02 Hodnocení 5/5 - Funguje

Ovocná chuť je trochu silná, ale můj syn miluje při večerní mléko. Nebyl nemocnej již rok a půl. Důrazně doporučuji.

2014-05-18 Hodnocení 5/5 - Dobrá

Vůně a chuť jsou dobré. Moje 3letá dcera ji miluje a dává jí denně. Obal se jí líbí, lepší než ostatní.

2014-05-04 Hodnocení 5/5 - Nejlepší produkt Omega 3 jsme našli

Moje žena a můj tříletý syn hledali olej omega-3. Viděli jsme to v reklamě, kde matka dala jejímu dítěti, aby zlepšila její řeč. V prvních týdnech byla změna patrná. Výrobek se stává trvalým prvkem měsíčního nákupního seznamu. Doporučeno pro všechny rodiče.

2014-03-26 Hodnocení 5/5 - Můj 5 letý syn se změnil

Můj syn měl potíže při učení, těžko se soustředil, pomalu psal psaní, četl, mluvil se těžko, takže jsem koupil produkt. Od té doby se neustálá část našeho domova, měsíce mého syna učil se hodně zlepšil, učitelé jsou také chválí, jsme chválí, můj syn je šťastný a mnohem jistější. Děkuji Eskimo, je to opravdu mozková výživa.

2014-01-13 Hodnocení 5/5 - Fantastický

Opravdu dobře, rozdíl je již znatelný, reakce a řeč mých 14 měsíců jsou lepší. Budu to i nadále kupovat. Její chuť chutná dobře.

2013-09-19 Hodnocení 5/5 - Moje dítě tohle miluje

Dlouho jsem hledala, dokud nenaleznu tohle a vypadá to nejlepší. Chtěl jsem, aby jeho vizi a mozkové funkce dobře vyvíjely a četl jsem, že je to pro ekzém dobré. Dali jsme jí 5 ml denně od samého začátku a její ekzém byl vyčištěn dobře. Je dobré vědět, že skutečně získáte množství omega-3, které potřebujete. Miluje svůj vkus, plyne hladce z lžíce. Mohu doporučit produkt pouze.

2013-08-16 hodnocení 5/5 - dobrý vkus (není rybí), příjemný

Moje dítě dostane lžíci z jídla, to stačí k rozvoji jeho mozku, srdce, kostí a plic. Také jsem ochutnal olej (pravidlo pro mě je, že to, co bych neměl jíst, ani on je), a mám rád chuť Wrigleys Juicy Fruit. Nejsem si jistý, že to pro mnohé říká něco, ale ti, kteří mě znají, vědí, o čem mluvím. Jinak má dobrý smysl a obal. Chovám to v chladničce, aby zůstal čerstvý. Pozitivní, můj malý chlapec nemá problém s jeho chutí, velmi dobrou kvalitou a čistotou. Je to trochu dražší. Stručně řečeno, důležitost a vědecké poznatky doplňků omega-3 by měly být známy všem rodičům. Tento olej to všechno zná za přijatelnou cenu. Není to nejlevnější, ale pokud dáte vašemu dítěti, je to opravdu čistý a těžký kov a bez dusíku. Bez váhání se odvážím dát své dítě každý den.

2013-05-19 hodnocení 5/5 - nejlevnější jsem našel

Specialista na potraviny nám to doporučil. Ukázalo se, že je skvělý výrobek poté, co jsem si zvykl na chuť svého dítěte. Cenný produkt, to všechno stojí za to.

2013-05-04 Hodnocení 5/5 - Eskimo dětský olej

Velmi kvalitní rybí olej s chutnou příchutí ovoce. Moje dítě poskytuje užitečné živiny bez vedlejších účinků. Zatím nejlepší.

2013-07-03 Hodnocení 5/5 - 12leté dítě to miluje

Dávám svého syna již od 3 let. Stalo se jeho oblíbeným. Doporučuji produkt.

2012-10-17 Hodnocení 5/5 - Dobrý produkt pro mé dítě

Je velmi dobrá pro mé dítě a ona ji také miluje. Cena je rovněž přijatelná.

2012-06-07 Hodnocení 5/5 - Dobrá čepice

Máme velmi mírnou chuť ryby, ale je to docela přijatelné. Opravdu se mi líbí návrh čepičky, který se dá snadno podávat.

2012-06-07 Hodnocení 5/5 - Dobrá čepice

Máme velmi mírnou chuť ryby, ale je to docela přijatelné. Opravdu se mi líbí návrh čepičky, který se dá snadno podávat.

2010-10-17 Hodnocení 5/5 - Dobrá čepice

Moje dcera miluje její vkus. Můj malý chlapec je autistický a jeho oční kontakt se rozvíjí dobře od doby, kdy ho začal užívat. Přijel rychle.

Bolesti kloubů

V tomto roce budú mít 60. Pravidelně hraji tenis asi týden. 5 hodin. Před třemi lety jsem kvůli silnému bolesti kotníku a kolena, který přišel hlavně ráno po povstání, jsem si myslel, že musím přestat hrát svůj oblíbený sport na tenisu. Pak jsem upoutal pozornost na svého drahého přítele, rybího oleje ESKIMO-3, zkus to, buďte trpěliví, zažiju jeho účinek za 3-4 týdny. Byl jsem s ním, neměl by mi ublížit, jednou jsem si vzal kávu. Trpělivě jsem čekal na efekt a ráno "tvrdý start" téměř zmizel. Dobrý, přirozený stav člověka nepozoruje okamžitě, ale po několika týdnech jsem si uvědomil, že hra je lepší a mé klouby nebyly zraněny. A to trvá dodnes. Od té doby pravidelně užívám rybí tuk ESKIMO-3, který se stal součástí mé každodenní stravy. Děkuji mému příteli za zvedání tohoto skvělého rybího oleje, s nímž jsme od té doby bojovali proti velkým bitvám na tenisovém kurtu.

Ferenc Koszt, Budapešť

Vysoký cholesterol

Ve dnech, kdy jsem tě koupil a požádal mě, abych psal o mých zkušenostech s produkty. Udělám to. Stal jsem se oddaným rybímu oleji Eskimo3. Jsem 47 let, hladina tuku v krvi se po mnoho let zvyšuje (cholesterol 6-8, triglycerid 3-5). Jsem tenké tělo, skoro nemám jíst cholesterolu. Můj doktor mě tvrdil, že kdybych nedokázal dělat nic s mými hodnotami v těsném časovém rámci, musel bych užít léky snižující hladinu lipidů kvůli riziku aterosklerózy, ačkoli to může mít nějaké vedlejší účinky. Dokončení obrázku: užívám antihypertenzivní léky a občas i rušivou poruchu srdečního rytmu. Můj přítel z lékárny navrhl další používání rybího oleje, ale zároveň jednoznačně zpochybnil pochybnou kvalitu (i když levnější) produkty neznámého materiálu. Tehdy jsem začal užívat přípravek ESKIMO-3 tobolky, devět očí denně, ale uvědomil jsem si, že denně užíváme 5 ml tekutiny. stejné množství a ziskovější. Chuť citrónového oleje není rušivá. Po šesti měsících se mé hodnoty dostaly do normálního rozmezí! Moje radost byla neomezená, přestala jsem ji brát a zapomněl jsem na celý problém. Po roce kontrolní systém opět ukázal vysoké hodnoty, takže jsem začal užívat pět mililitrů denně. Mé hodnoty se normalizovaly, denní dávka se snížila na 3-4 mililitrů a stále je užívám. Překvapivě je zapotřebí pouze čtvrtinu mé předchozí antihypertenzní dávky! Moje pohoda, moje schopnost nakládat byla mnohem lepší. Děkuji za to.

Péter Fényes, Budapešť

Ekzém a bolest hlavy

Jsem ve věku 29 let a trpím atopickou dermatitidou (ekzémem) od tří měsíců, což je symptom času, kdy se dostávám, ale v některých případech, jako je drsné počasí, hormonální změny před začátkem cyklu, stres se zpravidla zhoršoval a někdy i byl purulentní obvykle mou ruku. Jsem pravidelným čtenářem časopisu Patika a našel jsem výrobek Eskimo 3, protože jsem opravdu chtěl, aby moje ruce byly v pořádku až do svatby. Moje tchyně se jí velmi nelíbila jako pomocná lékárna, protože si myslela, že užívá můj cholesterol velmi hodně, a když užívá přípravek obsahující omega-3 mastné kyseliny, cítila se jí špatně, a tak se zastavila. Nicméně jsem trval na tom, že mě přivede, a když jsem četl srovnávací analýzy a studie na svých internetových stránkách, uvědomil jsem si, proč se mýlil s jiným produktem. Takže jsem začal užívat to a za měsíc byl dokonale obnoven bez použití mé ahemické masti. Teď přecházím na běžný olej, protože želé mi lehce zasáhne do žaludku. Druhá část mého příběhu má příznivý vliv na mou bolest hlavy, protože to je asi. Byl jsem s bolestem hlavy, protože mi bylo šest. Byl jsem užívat léky po celou dobu a byl čas, kdy jsem musel užívat dvě léky denně a téměř každý den. Zúčastnil jsem se několika testů na toto, zbytečné. Také jsem detoxikoval a vyčistil játra, ale nedostal se příliš dobře. V loňském roce jsem na návrh přírodovědec začal užívat gingko tabletu a léčil se a jednou týdně jsem ji vzal jako správce. Od té doby, co jsem začal Eskimo 3, nebral jsem ginkám, abych se vyhnul vzájemným interakcím, které nevím, a od té doby jsem nepřišel do gingku jen jednou a moje bolest hlavy se omezila na můj cyklus a velmi silné přední efekty. Podle mého lékaře mám bolest hlavy původu, ale neposílá mě ke zkoušce, protože si myslí, že je zbytečné. Kdy jsem jí řekl, co jsem ji vzal, a povzbudil ji. Takže Eskimo 3 byl pro mě opravdu dobrý a stále ho beru, protože vím, že to může být provedeno bez přerušení.

Eszter Gálné Pakai, Kimle

5. června 2015 Sandra M.

Velikost kapslí je dobrá a snadno se polyká. Nikdy jsem necítil rybí pachuť.

23. května 2015 Graecyn

Jednoduché polykání kapslí a žádná nepříjemná pachuť.

22. května 2015 od Susan Mccormick

Ve čtvrtém měsíci, kdy jsem vzal Eskimo-3 tobolky, cítím výrazné zlepšení ve své náladě a rovněž se svalové bolesti snížily. Mohu to doporučit každému, kdo se s nimi potýká.

13. února 2015 Heather Landers

Velmi kvalitní rybí tuk, velikost kapslí je dobrá, mohu snadno spolknout.

8. května 2015  MS JB

Skvělá, absolutně příjemná!

27. dubna 2015 David Reynolds

Výborný produkt, vždy přesně poslán. Vzal jsem to šestý rok, rodinný lékař mi doporučil, abych cítil, když jsem to nebral.

6. dubna 2015 Lucy

Tohle je třetí sklenka, kterou jí. Bylo těžké nalézt tobolku z rybího oleje, o které vím, z čeho pochází ryba a nebyla žádná rybí chuť. Vezmu si tři kusy denně, velikost kapslí je polovina velikosti ostatních značek, které jsem dříve konzumoval. Jsem potěšen.

7. března 2015 Mehan

Funguje to dobře, předtím jsem je nevyužil, ale teď se stala součástí mého každodenního života. Trpím PMS po dlouhou dobu (premenstruační porucha) a opakovaně jsem nebyl schopen opustit byt ani po několik dní. Můj známý přítel navrhl, abych vyzkoušel rybí olej a vybral to, i když jsem ho nikdy předtím nepoužil. Za měsíc jsem zvedl 6 kusů denně, což hodně pomohlo, a pak jen tři. Hodně mě změnil, můj syndrom se zlepšil. Není to levné, ale je to opravdu efektivní. Teď si vybírám tři dny a cítím se vyrovnaný. Pokud trpíte tímto, měli byste to zkusit.

6. března 2015 Henry Charles

Je to skvělý výrobek a každodenně jej bratru beru. Obvykle jím ryby, ale je to dokonalé.

12. února 2015 Sally Black Sutton

Koupím 3 kapsle 2-3krát denně a je to naprosto efektivní ve srovnání s předchozím obdobím. Moje štítná žláza je nedostatečně rozvinutá, s malátností, mírnou úzkostí a depresivními příznaky. Co jsem si všiml, je, že jsem více zaměřený, usmívám se a můžu si užít života. Zkoušel jsem různé různé tablety, což se nakonec používá. Četl jsem o tom v časopise, doporučuji to všem.

10. ledna 2015 Karen

Používám tuto značku už léta, doporučil můj rodinný lékař.

8. května 2014 Nancy

Ve skutečnosti není žádná rybí chuť. Začal jsem užívat svůj cholesterol problém, první výsledky přišly během několika měsíců. Jsem rád, že jste to zkusili, od té doby jsem ji užíval.

14. ledna 2015 Susan

Začal jsem si vzít na vlasy a kůži, fungovalo to.

22. prosince 2014 Joe Webb

Dobrý produkt. Začal jsem ji používat na prorocký návrh, ale moji přátelé mě varovali, že se chystám nasát rybí rybí olej. Používám to před několika měsíci a vůbec nemám rybí chuť ani ryby. Doporučuji, objednal jsem ještě dvě brýle.

12. prosinec 2013 Tim Glass

S manželkou jsme zkoušeli mnoho druhů rybího oleje, ale většinu času jsme se zastavili kvůli rybí pachuti. Zkoušeli jsme tuto značku na návrh praktického lékaře, brali jsme ho několik let.

19. července 2013 Dee

Dlouho jsem se zdráhala rybích olejů, protože říkali, že mají ryby. Nikdo nemám vůbec, jeden den si to vezmu kvůli mým vlasům a kůži, to je dobré.

24. července 2013 Kelly

Zkoušel jsem pár značek, ale skutečně Eskimo-3 přišel až tak daleko. Nemám pěst a pomáhám mému kožnímu problému.

2. května 2013 Jamahv

Jsem velmi rád, že bych mohl objednat on-line, protože je levnější než v lékárně. Začal jsem přípravek brát na radu lékaře. 

Arctic Root je produkt světově proslulého švédského institutu rostlinných doplňků stravy, výzkumného střediska ve Švédsku, který se používá více než 10 let v severských zemích. Byl zvolen 5krát ve své zemi za rok. SHR-5 Rose root Extract je klinicky prokázán jako účinný proti úzkosti, stresu a negativním účinkům. Názory byly přeloženy doslovně, nikoli doplněny vlastními myšlenkami.

2014-09-08 hodnocení 5/5 - kvalita

Od začátku jsem zvedl dva, abych zrychlil efekt. Cítím se mnohem energičtější poté, co jsem to vzal. Stojí to ráno, protože je těžší spát večer.

2014-09-03 Hodnocení 5/5

Užasná věc, všiml jsem si znatelného zvýšení energetické úrovně, ať už jsem jen musel běžet do vlaku nebo jinak. Začal jsem přijmout návrh mého léčitele, který ho miluje a říkal, že v sedmdesátých letech si jej vzali ruští záchranáři a byli nedotčeni. Ale pojďme se ke mně vrátit :) To nefunguje pro mě jako kofein nebo stimulanty, ale ovlivňuje celé mé tělo jinak - je snadnější dýchat a mé svaly reagují lépe. Moje duchovní čistota je lepší, rozhodně ji doporučuji.

2014-07-18 hodnocení 5 z 5 léků na předpis

Nepsám recenze, ale teď cítím, že by to mohlo pomoci ostatním. Za prvé, jsem 28 letá žena. Ve svém životě jsem zkoušel mnoho typů antidepresiv, nejvíce nedávno Wellbutrin, ale rozhodl jsem se, že je odložím. Také trpím nadváhou a hypertenzí. Zkoušel jsem různé doplňky a jejich různé kombinace a konečně jsem zjistil, co funguje. Vezmu si ráno Artcic Root a Adapt 232 na prázdný žaludek. Později byl k hlavnímu jídlu přidán vysoce kvalitní enzym rybího oleje Q10 a produkt na ochranu jater. Vázám to s velmi přísným a zdravým jídlem, díky čemuž se mi podařilo zlepšit svou úzkost a zaměření a jsem více pozitivní. V loňském roce jsem měl na univerzitě v průměru 4,0, dokázal jsem se vypořádat se stresem ze zkoušek a navíc jsem byl schopen absolvovat 30hodinovou týdenní práci. Jako příjemný vedlejší účinek jsou mé vlasy a nehty zdravější a rostou rychleji. Máte-li ve svém životě mnoho potíží, doporučil bych to.

2014-07-18 Hodnocení 5/5 arktický kořen

Od něj dostávám mnohem více pomoci než jiné produkty, které jsem zkoušel. Pomoz mi zůstat klidní.

2014-03-01 hodnocení 5/5 skvělé

Tento produkt opravdu poskytuje to, co o něm píší. Hodí mi náladu a energii. Jsem si jistý, že si to pořád a znovu objednám!

2014-02-22 Hodnocení 4/5 efektivní a levné

Bylo to šokující. Pokud jste hore nebo dole, pokud se točíte, pomůže vám uklidnit se.

2013-10-13 Hodnocení 5/5 Moje oblíbené

To je jeden z mých oblíbených produktů. Je to velmi dobré pro mou úzkost a pomáhá v soustředění. Můžu se mnohem líbit a já jsem otevřenější, když to přijdu. Moje úzkost je pryč, já nejsem napjatý celý den. Předtím jsem měl na každou oběd uklidňující občerstvení. Moje řečové dovednosti se zlepšily, jasněji jsem si vysvětlil a já nechci mít cukroví.

2013-08-22 Hodnocení 5/5

Ve věku 27 let jsem diagnostikován stresové onemocnění. Již po třináct let mi pomohlo příliš mnoho, strávil jsem desítky tisíc na doplňky a lékařské účty. V posledních dvou týdnech jsem začal užívat dvě kapsle tohoto dne a dva Adapt 232 a poprvé v letošním roce se cítím plná energie. Nevěděl jsem moc o adapogenních látkách, ale zdá se, že adrenalin je krmen a pomáhá znovu získat svou vitalitu.

2013-08-17 recenzí 5/5 dobrých produktů

Myslím, že očekávám mnohem menší dopad než skutečně. Cítím rozdíl pro sebe, když to nekupuju. Koupím to znovu.

2013-07-13 Hodnocení 5/5 - Léčí

Zachovávám infekci močových cest a oční infekci. Pomáhá také při nachlazení, dobrém produktu, bez vedlejších účinků. Používám ho a používám ho každý den.

2013-02-25 Hodnocení 5/5

Velmi efektivní bez vedlejších účinků. Nejedná se o hyper-pulzující pocit, jako je kofein, ale je to čistší způsob myšlení a jistější. A nemám pocit závislosti. Často si to zapomínám vzít. Jeden z mých přátel začal přijímat můj návrh a pracoval v Hong Kongu za stresových podmínek.

2012-12-01 Hodnocení 5/5 Velmi dobrý

Všechno mi říká, že jsem od něj koupil další dva krabice. Můj smysl pro humor je lepší, jsem více zaměřen, můj pohled je jasnější, zvládnu stres. Vezmu jej 1 den denně.

2012-11-09 Hodnocení 5/5 Výborný produkt

Vzal jsem ji před třemi měsíci a opravdu se mnou pracoval.

2012-10-17 Zdá se, že hodnocení 5/5 funguje

Nevzdávám to po celou dobu, když jsem v práci. Šest hodin denně spánek se vejde do mého života, takže když jsem ospalá a unavená, pomáhá soustředit a energizovat mé tělo.

2012-10-09 Hodnocení 5/5 funguje dobře

Můj manžel u nás ho užívá, jak říká, je mnohem pozitivnější ve všech věcech, které býval nervózní a napjaté.

2012-10-02 Hodnocení 5/5 Funguje

Tyto kapsle mi pomohly při vyšetření a koncentraci.

2012-08-07 Hodnocení 4/5 Energetizující

Četl jsem výzkum tohoto vzorce, a tak jsem si myslel, že by to stálo cenu a vyzkoušet to. Jednoho dne jsem to vzal a účinek byl po dvou týdnech. Probudím se s energií a cítit se dobře. Budu ho koupit, až vyběhnu.

2012-07-21 Hodnocení 5/5 Moje oblíbená bylina

Postarám se o svou nemocnou matku, která určuje můj život. Má spoustu odpovědnosti a spousty omezení. Tato adapogenní bylina mi dává spoustu energie a duševní stability, stejně jako snížení stresu.

2011-10-05 Hodnocení 5/5

Zkoušel jsem mnoho rhodiola přípravků a nikdo je opravdu nevyužil. Je pravda, že někteří mi pomohli. Pak jsem četl a uvědomil si, že SHR-5 je to, co doporučují klinicky. Jediný Sweedish Herbal Institute byl tam, kde jsem ho našel. Začal jsem používat a opravdu jaký je rozdíl. Rozhodně mi pomohla v organizaci stresu, zaměřit se a pracovat. Mám problémy se štítnou žlázou a nadledvinami, takže obvykle mám jen málo energie. Chystám endokrinologa příští měsíc, ale pomůže těm těmto problémům vyrovnat. Našel jsem výrobek velmi obtížné, dodávka byla rychlá, druhý den jsem dostal balíček. Děkuju.

2011-09-29 Hodnocení 5/5

V průběhu let jsem zkoušel mnoho značek rhodiola. Bez přípravy bez nich nemůžu žít. Produkt SHI se ukázal jako velmi účinný a změnil můj život. Pokud znáte někoho, kdo vyzkoušel podobné výrobky a nepoužil jej, doporučuji vám zkusit tento výrobek. Mám 10 z 10.

Průměrné hodnocení Arctic Root je 4,7 / 5, což je vynikající.