Problémy s klouby

Společné nemoci jsou hlavní příčinou ztráty schopnosti pracovat dnes po celém světě.

Vzhledem k tomu, že žádné kosti ani klouby nejsou viditelné zvnějšku, máme tendenci na ně zapomínat, zanedbávat je a jen si uvědomit, že jsou problémy, když cítíme bolest.

Může být rozdělena do dvou velkých skupin podle druhu a řízení: jedna je zánětlivá a druhá je degenerativní onemocnění kloubů.

Existuje mnoho důvodů pro vznik společných problémů.

Často, genetické dědické tendence hrají roli v základních onemocněních. Dalším hlavním zdrojem znepokojení je zvýšená fyzická aktivita a nezdravý životní styl. Kromě bolesti jsou hlavním příznakem křečovitost, zádržnost a citlivost na tlak.

Zánět je akutní problém, který často vyžaduje naléhavější lékařskou intervenci. Je doprovázena bolesti kůže, bolesti, otoky, často jen laboratorním vyšetřením, aby se zjistila přesná příčina.

Nabízíme řešení obou problémů. Zatímco Eskimo-3 rybí olej může být účinný při odstraňování zánětu, přírodní přísady Avosolu mohou dosáhnout velkolepých výsledků při obnově struktury chrupavky.

ÚČINEK OMEGA-3 NA ZÁNĚT
Úćinek Avosolu na chrupavku
BALÍKY NA OCHRANU CHRUPAVKY
 

Více než 40 let trpí mnoha onemocněními kloubu. Nicméně málo lidí ví, že s velkou spotřebou omega-3 je možné vyhnout se vzniku zánětlivých typů onemocnění kloubů nebo snížit bolest spojenou s onemocněním, které již vznikly.

Stejně jako v našem těle v mnoha případech má kvalita výživy velký dopad na naše zdraví. Pokud je nadměrná konzumace omega-6 olejů spojena s nedostatkem omega-3 mastných kyselin, může to mít za následek tvrdé záněty, které jsou v našem těle stále nepravděpodobné, že infekce již prošla. Osteoartróza, která je nejčastější formou onemocnění kloubů, je často spojena se zánětem jako je kardiovaskulární onemocnění. Pokud vaše strava neobsahuje dostatek omega-3 mastných kyselin, nebudete schopni vyvážit zánětlivé omega-6 eikosanoidy.

Přírodní, stabilní rybí olej Eskimo-3 bohatý na omega-3 mastné kyseliny chrání klouby. Omega-3 mastná kyselina je nezbytná pro lidi, kteří trpí onemocněním kloubů, protože je dobře známý silným protizánětlivým účinkem. Studie ukázaly, že přírodní stabilní rybí olej má lepší vliv na tuhost spár než nestabilní rybí olej.

Revmatoidní artritida je hlavní artritida, při níž může zánět zcela zničit klouby kloubu. Výzkumníci si všimli, že revmatoidní artritida (chronická zánětlivá onemocnění střev) je velmi vzácná mezi Eskimos a Japonci, kteří vedou zásoby ryb a pokusili se léčit onemocnění rybí tuk v jiných zemích.

Výzkum ukázal, že omega-3 může snížit bolest, slabost a potřebu protizánětlivých léků. Často musela několik měsíců vyvinout účinek a někteří lidé potřebovali vyšší dávku než obvykle. (Například 10 ml přírodního stabilního rybí tuk denně (2 čajové lžičky), ale účinek nezmizel. Jednou z hlavních nevýhod protizánětlivých léků je to, že snižují hladinu příznivých eikosanoidů (prostacyklin) a zvyšují nepříznivé hladiny eikosanoidu (leukotrienů) v žaludku. Naše studie ukázaly, že přírodní stabilní rybí olej je protiváhu obou vedlejších účinků, takže jeho konzumace se doporučuje i jako doplněk k předepsaným lékům.

 • Mnohokrát oceněný, omega-3 výrobek s kvalitním složením s vysokou koncentraci EPA a DHA, který účinkuje na kardiovaskulární problémy, také proti vysokému krevnímu tlaku a na léčbu arteriosklerózy.

    349,00 Kč (s DPH)

 • Rychlý pohled
  429,00 Kč -15% 364,65 Kč
  Sleva -64,35 Kč
  Snížená cena!

  Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

  429,00 Kč -15% 364,65 Kč (s DPH)
  Sleva -64,35 Kč
 • Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

    359,00 Kč (s DPH)

Nedostatek cvičení, nadváha, jednostranné pohyby přetížení kloubů a urychlení opotřebení. Často, genetické dědické tendence hrají roli v základních onemocněních. Dalším hlavním zdrojem znepokojení je zvýšená fyzická aktivita a nezdravý životní styl. Kromě bolesti jsou hlavním příznakem křečovitost, zádržnost a citlivost na tlak.

Naše tělo je schopno vyrábět nové mazivy namísto poškozených kloubních tekutin, ale potřebuje velké množství vitaminu, zejména vitamin C, fosfor, vápník a esenciální aminokyseliny tryptofanu. Posledně jmenovaný je primárním zdrojem avokáda. Vysoký obsah kyseliny linolové v sóji je protizánětlivý, stejně jako vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, stejně jako důležité zdroje vitaminu E a vitaminu B.

Existují tři způsoby, jak zvládnout poranění chrupavky:

   1. Existují rychle působící léky proti bolesti, jako je kortizon, naproxen, ibuprofen. Mají tu výhodu, že rychle potlačují bolest, nevýhody, které neovlivňují stav chrupavky, nezačne se hojivý proces. Pouze vhodné pro symptomatickou léčbu!

   2. Jako přírodní protizánětlivé činidlo je Eskimo-3 obsahující omega-3 EPA a DHA přírodní stabilní rybí olej, který chrání klouby, snižuje chronické zánětlivé symptomy a tuhost spár.

   3. Třetím způsobem je použití strukturně modifikovaných formulací k léčbě poruch chrupavky. Jedná se o glukosaminové chondroitinové a avokádo-sójové přípravky. Jejich mechanismus působení je pomalejší, ale mohou modifikovat poškozenou strukturu vozíku, aby zvrátil opotřebení. Takto nepřímo mají také vliv na snížení zánětu.

Konstrukce a degradace chrupavky je kontinuální, kontrolovaná koordinovaným působením dvou enzymů. Vlivem vnějších faktorů je tato bilance narušena. Takové faktory mohou zahrnovat nadváhu, nepravidelnou výživu, nepřetržité přetížení práce a sportovní zranění.

Komplex avokádo-sójový-vitamin C interferuje s aktivitou chrupavky tím, že inhibuje přeměnu enzymu IL-1 zodpovědného za degradaci, dokud nezačne stimulovat TGF beta-zodpovědnou za strukturu.
70% chrupavky je voda, dvě z nejdůležitějších stavebních bloků jsou kolagen, který drží chrupavku, a velké proteoglykanové buňky, které jsou zodpovědné za vlastnosti tření chrupavky a tlumení. ASU může vybudovat všechny čtyři typy kolagenu blokováním enzymu IL-1 a enzym TGF beta zahájí produkci proteoglykanu.

 • Avosol-ASU kloubová výživa je jedinečný, přírodní přípravek, který je v poměru 1:2 směsí avokádového a sójového oleje s vitamínem C. Díky svému složení přispívá k přirozené tvorbě kolagenu a tím k udržování dobrého stavu a funkce chrupavek. Účinky přípravku jsou klinicky ověřeny.

    499,00 Kč (s DPH)