Nadváha, dieta

Obezita je nyní běžné onemocnění - statistiky ukazují, že podíl lidí s nadváhou a obezitou ve vyspělých zemích se každých pět let zdvojnásobuje. V současné době je více než 70 milionů lidí obézních v Evropě a ve Spojených státech a dalších 163 milionů je nadváhou. V Maďarsku je výskyt nadváhy a obezity vyšší než průměr, nejvyšší v EU je toto: nadváha v naší zemi postihuje každou třetí osobu.

Dalším vážným problémem je to, že postihuje nejen dospělé. V posledních letech je mezi dětmi ve věku 6-11 let zaznamenán dvojciferný růst a obézní dítě se s větší pravděpodobností stává nadváhou, což může vést k mnoha problémům.

Nadváha není jen estetickým problémem - samozřejmě, že pár liber není konec světa, je to bod, od něhož musíte s ním vážně vypořádat. U lidí s nadváhou jsou rizikové faktory pro mnoho nemocí mnohem vyšší než průměr. Například výskyt srdečních chorob je třikrát vyšší u obezity než je normální hmotnost. Lidé s nadváhou jsou také citlivější na diabetes typu 2, hypertenzi, mrtvici, žlučové kameny, některé rakoviny a psychosociální nemoci.

Nadváha je hlavní příčina spočívá v přeměně sociální struktury a způsobu života: Rostoucí počet obyvatel měst, auto dopravy, sedavé práce, využití počítačů, rozšíření spotřeby zpracovaných potravin podporuje rozvoj obezity.

Zatímco 1960 měly v průměru 5 kg cukru spotřebované ročně na jednoho obyvatele, že se vloudilo nad 50kg. Průměrný denní příjem kalorií o 500 bodů vyšší, než je požadované množství.

Tyto údaje pouze částky vynaložené na spotřební prášky děsivější, když platíme méně výživy a sportu. Meziročně v samotných Spojených státech 60 miliard dolarů migrovat do pokladny „csodapirula“ výrobců, zatímco převažující počet pacientů neklesla.

Účinek omega-3 na spalování tuků
Výsledky výzkumu
Role eskimo-3 rybího oleje v hubnutí

Ústředním problémem snížení tělesné hmotnosti, jak můžeme urychlit metabolismus. Pomalý metabolismus zpomaluje v důsledku zhroucení tukových tkání stejně. Naštěstí, a to i bez syntetických zázrak kapsle celá řada možností tohoto zrychlení.

Například omega-3 mastné kyseliny nalezené v hlubinných rybách jsou ideálním řešením. Esenciální mastné kyseliny jsou nejen důležité prvky našeho mozku a základ našeho oběhového systému, ale také hrají důležitou roli v degradaci tuku

Tukem proti nadváze

Na rozdíl od veřejnosti, ne všechny zelené jsou škodlivé. Podle nedávného výzkumu není přírůstek hmotnosti způsoben mastným tukem, ale svým typem.

Bohužel většina tuků, které konzumujeme, pochází z másla, margarínu, mléka, sýrů a masa, které jsou zdrojem nasycených tuků. Vzhledem k jejich nadměrné spotřebě mají známé negativní účinky ve formě nadváhy, obezity a dalších chronických onemocnění. Ve stravě příliš málo tuku pochází z hlubinných ryb, které jsou hlavním zdrojem užitečných omega-3 nenasycených tuků.

Paradoxně, omega-3 nenasycené tuky, i když mají vysoký obsah kalorií, stále přispívají k spalování tuků. Zdá se, že je to nejprve divné, protože omega-3 je typ tuků a tuk je obecně považován za zodpovědný za obezitu.

EPA-DHA enzymy urychlují chemické procesy v těle. Kvůli jejich účinku dochází k rychlejšímu zpracování enzymů tlustého tuku a ke snížení počtu odmašťovacích enzymů. Spotřeba hlubinných ryb dramaticky zrychluje trávení a je více koncentrovaná ve formě doplňků stravy.

Omega-3 přípravky patří mezi nejoblíbenější doplňky stravy na světě. Každý rok se desítky lékařských klinických studií zabývají účinky cholesterolu a hoření tuků.

Nedávné výsledky z University of Western Ontario lékařů ukázaly, vážný vztah Omag-3 mastných kyselin v těle a hubnutí. Účastníci dostali 400 denních přírůstků hmotnosti s nezměněnými dietami s denním příjmem EPA a DHA. Je to, jako kdyby nám každou noc pálilo naše tělo energií cheeseburgerů.

Gettysburg Pennsylvania Research vědci potvrdila výsledky Western Ontario: EPA-DHA příjem ukázala výrazné snížení nezdravé tukové tkáně po několika týdnech.

V Austrálii, prozkoumal University of South Australia kombinované účinky omega-3 a sportovní problém nadváhy. 75 pacientů s nadváhou nebo obézními pacienty s oběhovými poruchami způsobenými hypertenzí a obezitou bylo rozděleno do 4 skupin. Obdržel jednu tobolku z omega-3 a další omega-3 a kapsle nebo plánu cvičení 45 minut, obsahující tři příležitosti, kapslí a čtvrtá skupina je kapsle placebo a plán třetí trénink s placebem rostlinným olejem.

Nešlo o stravovací bariéru, každý jedl obvyklým způsobem. Ti, kteří jedli a tvrdili rybí tuk, byli po 3 týdnech propuštěni na více než 2,5 kg a také se zlepšil index tělesné hmotnosti. Po 8 týdnech ztráta tělesné hmotnosti dosáhla 7% předchozí hmotnosti a index tělesné hmotnosti byl o 6% vyšší. Po této skutečnosti následovala skupina omega-3 a pak ti, kteří byli pouze trénováni v placebové kapsli.

Vědci dodali, že pokud by to bylo spojeno se zdravější stravou, ztráta hmotnosti by byla ještě mnohem úžasnější. Omega-3 také v tomto případě urychlil růst tlustého odpuzujícího tkání a stimuloval ty, které se podílejí na přeměně energie na tukové tkáně.

Obezita není primárně záležitostí předávkování, obezita je záležitostí špatné výživy. Doporučuje se zvýšit úbytek hmotnosti pomocí přírodního rybího tuku s obsahem omega-3 pro zvýšení fyzické aktivity a správnou dietou s tuky a uhlohydráty!

Kromě omega-3 mastných kyselin, které jsou pro tělo důležité, má rybí olej Eskimo-3 řadu důležitých buněčných antioxidantů, vitamínů a stopových prvků, které nám mohou poskytnout zdravou výživu! Dieta doplněná přírodním stabilním rybí tuk vám pomůže vyhnout se jakýmkoli vedlejším účinkům způsobeným hubnutím s rychlejší hubnutí!

Pozitivní účinky aplikace rybího oleje:

  •          Pomáhá předcházet kardiovaskulárním chorobám
  •          Chrání arterie před aterosklerózou
  •          Pomáhá předcházet zánětlivým chorobám
  •          Pomáhá udržet pružnost pokožky
  •          Posiluje imunitní systém
  •          Podporuje funkci mozku a snižuje potenciál psychických problémů způsobených diety
  •          Efektivně v šesti případech artritidy

Můžete kombinovat rybí olej Eskimo s libovolnou dietou na snížení tělesné hmotnosti.