Nachlazení, rýma

Běžné nachlazení a nachlazení jsou nejčastější příčinou školní a pracovní absencí. Každý rok jsou v Maďarsku zachyceny miliony lidí, průměrně 2-3 dospělí, děti 7-10 krát. Astma, alergický orgán je obvykle podáván několikrát a příznaky jsou silnější a pomalejší. První známky jsou rýma a hrdlo, následovaný kašlem a horečkou. Průměrné tělo je vybudováno během 7 až 10 dnů.

Nejintenzivnější období spadá od podzimu do jarních měsíců, ale může být rozšířeno i na letní měsíce u dětí. Jeho příčiny jsou viry napadající horní dýchací cesty, z nichž více než 200 druhů může vyvolat onemocnění. Antibiotika nelze použít proti virům.

ÚČINEK MULTIVITAMÍNU MIVITOTAL

Kolikrát se nachlatzíme, kolikrát máme rýmu, proto je v podstatné naše výživa a životní styl. Záleží také na tom, jak rychle uzdravíme po napadení virem nebo bakterií.

Základním živinám nezbytným pro naše tělo může být pouze kvalitní a pestrá strava. Nicméně, v dnešním spěšném světě se to vždy nevejde do našeho času a možností.

Pokud je nemůžeme užívat s jídlem, potřebujeme doplňky stravy. Multivitamin Mivitotal Plus obsahuje 100 vitaminů, minerálů a 70 stopových prvků a podporuje přirozenou obranyschopnost těla ve vodě rozpustným kuželem Q10, vojtěškou a bioflavonoidy.

Denně dva polévková lžice Mivitotal Family Plus

- poskytuje tělu potřebné látky

- nahrazuje důležité biologicky aktivní živiny pro imunitní systém,
- díky kapalnému stavu se rychle vstřebává,,
- díky svému koloidnímu tvaru, jeho maximálnímu využití,
- zajišťuje skladování dospělých vitaminů B6, B12, C a D,
- mohlo by to být řešení místo balíků s více tabletkama.