Mozek - nervová soustava

V dnešní době stále více a více lidí uznává, že duchovní zdraví není neméně důležité než fyzická pohoda, a proto je tato oblast stále více vzata v úvahu i v každodenním životě lidí, kteří vědomi zdraví.

Duchovní zdraví je stejné jako emoční, psychologické, psychologické blaho a silná sociální citlivost. Naše čerstvost vědomí ovlivňuje naše myšlení, naše pocity a naše činy. Současně určuje, jak se vypořádat se stresem, jak se chováme v komunitách a jak přijímat rozhodnutí. To znamená, že otisk našeho života pro každou chvíli našeho dětství až do stáří.

Náš nervový systém je téměř nesrozumitelně komplikovaným "strojem", který je navzájem propojen s technickou přesností, abychom mohli dodat našemu celému tělu informace - to znamená, že náš mozek je ústředím našeho těla. Každá akce začíná tady, takže je nesmírně důležité, abychom ji udržovali správně od mladšího věku.

Středem našeho nervového systému je mozek, který přenáší informace prostřednictvím nervů jednotlivým orgánům. Vzhledem k tomu, že neexistují žádní dva lidé, jejichž mozek je přesně stejný, neexistují dva stejně pracující lidé. Na jehož území je "nervozita" "silnější" nebo "slabší", převažuje závislost na genetické predispozici, existují ti, kteří od malého věku lépe počítají, jiní jsou lepší v kreslení nebo mají určitý smysl pro hraní..

Naše malé genetické predispozice, naše zděděné vlastnosti a drobné "nedostatky" našeho nervového systému, nad rámec tendencí umění, samozřejmě mohou vést k dalším vážnějším změnám, dokonce i k těm, které negativně ovlivňují nebo ztěžují náš každodenní život.

DUCHOVNÍ VÝKON
KONCENTRACE
PROBLÉMY CHOVÁNÍ
DYSLEXIE

Naše naše geny, naše zkušené životní zkušenosti, důležité události našeho života, naše osobnost přispívají k našemu duchovnímu výkonu.

Mimo jiné nízká hladina energie, špatné stravovací návyky, kouření a nadměrný příjem alkoholu povedou k poklesu duševní výkonnosti, což může v krátkodobém horizontu ovlivnit naši práci, naše vztahy, sportovní výkony a naši fyziku.

Můžeme podpořit efektivní intelektuální výkon se třemi formulacemi našeho sortimentu. Pro děti, Eskimo děti a pro dospělé, Eskimo-3 Brainsharp rybí tuk a arktický kořen Rosacea může být užitečné.

Jak Eskimo děti podporují vhodnou intelektuální úroveň dětí?

Eskimo dětský rybí olej je vyroben ze studené vody hlubokomořské ryby a obsahuje přirozený podíl omega-3, omega-6 a omega-9 mastných kyselin, stejně jako přírodní vitamíny E a D pro rostoucí tělo dítěte.

Díky svým složkám, čistotě a vynikající stabilitě má příznivý účinek na funkci oka a mozku a nervových buněk.

Výzkum ukázal, že plnění našich zásob omega-3, -6, -9 může pomoci zlepšit mozek, nervový systém a vizi, zlepšit paměť a potenciál koncentrace dětí. Navíc Eskimo Kids pomáhá zlepšit schopnosti čtení a učení!

Díky dobře vyvinutému nervovému systému je možné také vyvážené a uvolněné chování. Má pozitivní vliv na hyperaktivitu, agresivitu a další poruchy chování!

Pokud byste chtěli přečíst, co jiní říkají o Eskimo Kids rybí olej, klikni ZDE anebo ZDE !

Jak rybí olej Eximo-3 Brainsharp podporuje duchovní výkon?

Eskimo-3 rybí olej Brassharp Q10 koenzym, chobotnicový olej, přírodní vitamín E přispívá k udržení normální mozkové funkce, přispívá ke koncentraci a příznivému působení na oči!

 • Eskimo-3 Brainsharp je přirozená výživa mozku, která dlouhodobě dodává mozku svěžest.
 • Zvyšuje váš intelektuální potenciál a kognitivní výkon, snižuje únavu a únavu.
 • Zlepšuje schopnost koncentrace a paměťové funkce, snižuje reakční časy pro sportovce.
 • Polynenasycené mastné kyseliny, především kyselina linolová a kyselina alfa-linolenová, omega-3 mastné kyseliny, EPA a DHA, jsou prospěšné pro funkci mozkových buněk a neuronů.
 • Koenzym Q10 mimo jiné napomáhá zásobování mozkových buněk energií s významným fyzickým a duševním namáháním a přetížením.
 • Vitamin E hraje důležitou roli v ochraně polynenasycených mastných kyselin před volnými radikály.
 • Příznivý účinek vitaminu E na volné radikály může přispět ke snížení věku souvisejícího poklesu kognitivních schopností.
 • Vitamin D je důležitý pro správnou funkci mozkových buněk a paměťových funkcí, což přispívá k normálnímu fungování imunitního systému.

 • Rybí olej Eskimo-3 Brainsharp, díky svému přírodnímu složení, podporuje správné fungování mozku a pomáhá při koncentraci. Hlavní složkou Eskimo-3 Brainsharp je přírodní Eskimo-3 rybí olej, který má vysoký obsah vitamínu E, D a Q10, a obsahuje také GLA.

    609,00 Kč (s DPH)

 • Rybí olej Eskimo-3 Brainsharp, díky svému přírodnímu složení, podporuje správné fungování mozku a pomáhá při koncentraci. Hlavní složkou Eskimo-3 Brainsharp je přírodní Eskimo-3 rybí olej, který má vysoký obsah vitamínu E, D a Q10, a obsahuje také GLA.

    649,00 Kč (s DPH)

Jak můžete pomoci v boji proti stresu kapsle rosacejské arktické kořeny?

Arctic Root je rostlinný produkt vyrobený z přírodních ingrediencí, založený na zázračné rostlině, na růžovém kořeni.

Rhodiola Rosea je jednou z nejlepších adaptogenních bylin na světě, která se přirozeně snaží vyvážit tělo.

Adaptogenní byliny mají tendenci ustáleného stavu ve způsobu a míře, kterou doktoři dosud neučinili, překonáním nadměrně aktivních orgánů a urychlením podpaží - to znamená, že pracují přesně tam, kde a kdykoli je potřebují.

Arctic Root obsahuje standardní extrakt Rhodiola rosea z nejkvalitnějších, původních kultivací SHR-5.

SHR-5, který je základem produktu, má klinicky prokázaný účinek

 • zvyšuje energii, zvyšuje míru soustředenosti,
 • podporuje dobrou náladu a pomáhá předcházet stresu,
 • snižuje pocit únavy,
 • zlepšuje náladu,
 • posiluje tělesnou stresovou toleranci, a
 • zvyšuje duševní aktivitu snížením syndromu vyhoření..

Rosacea přispívá k udržení správné duševní a fyzické síly, pomáhá funkci oběhového systému, buňky dodávají kyslík a živiny a zabraňují škodlivým oxidačním procesům v těle prostřednictvím svého antioxidačního účinku, čímž chrání normální fungování buněk.

Koncentrace vyžaduje z našeho těla spoustu času a ještě větší energie. Můžeme ho procvičovat každý den, týden nebo měsíc, pokud naše mozky nefungují dobře, pak nebudeme efektivní. Nejlepší způsob, jak zjistit význam koncentrace, je říci: soustředění našeho mozku v jednom a zároveň od mnoha věcí na jednu věc. Vedle individuálních dovedností ovlivňuje také naše schopnost soustředění několik faktorů (např. Věk, kouření, konzumace alkoholu atd.).

Existuje celá řada technik a triků, které nám pomohou zlepšit paměťovou kapacitu, ale pokud nedostaneme živiny potřebné pro náš mozek v našem těle, dokážeme dosáhnout požadované úrovně, pokud ji dokážeme dosáhnout.

Pro tyto látky potřebují naše mozek to samé, jako když sportujeme naše tělo pro vitamíny a minerály.

Omega-3 je výživa a stavební složka našeho mozku, ale může být doplněna pouze výživou. Tato mastná kyselina se podílí na buněčné aktivitě začleněním do buněčné membrány a její flexibilitou, čímž pomáhá zdravému fungování všech orgánových systémů. Při absenci neuronů a mozkových buněk dochází k poklesu funkce a účinnosti těla.

Eskimo řada produktů se pohybuje od 1 do věku, aby poskytla přirozené řešení ke zlepšení koncentrace.

- pro děti od 1 do 12 let doporučujeme používat dětský rybí olej Eskimo Kids,

- nad 12 let rybí oleje Eskimo-3 Brainsharp poskytují potřebné materiály.

Lepší výkon ve škole s dětským rybím olejem Eskimo Kids

Eskimo dětský rybí olej má příznivý účinek na oční vidění a funkci mozku a nervu, čímž se zlepšuje paměť a koncentrace dítěte.

Minden szülő álma, hogy gyermeke jól érezze magát az iskolában, örömmel újságolja, hogy mennyi piros pontot kapott aznap, és hogy a kedvenc tanára is megint megdicsérte.Každý sen rodičů o tom, že dítě má ve škole dobrý pocit, s potěšením oznamuje, kolik červených bodů obdrží a že jeho oblíbený učitel je znovu pochválil.

Výsledky dobře vyškoleného studenta z nízké školy ho dělají jisté. Jeho vztah s učiteli je dobře organizovaný a je také přátelštější se svými spolužáky. Vychutnávání učení a dobré studijní výsledky posilují sebevědomí dětí a ospravedlňují jejich další úspěch!

Jak můžeme pomáhat duševnímu rozvoji a studiím našeho dítěte? Nahradit omega-3 nedostatek!

Ve většině případů není problém se schopností dítěte, ale nemá potřebné množství omega-3, které je pro rozvojový organismus nezbytné.

Zdravý, rozvíjející se nervový systém je výsledkem našeho klidného a vyváženého chování. Bylo prokázáno, že omega-3 snižuje agresivitu a je nezbytná pro normální fungování imunitního systému. Výsledkem je odolnější organizace a méně absencí školy!

Nejvíce intenzivní vývoj mozku a nervového systému trvá přibližně od třetího trimestru porodu až do 14 let. Během této doby, s odpovídající schopností rozvíjet, je také důležitý příjem omega-3 EPA a DHA nezbytný pro vývoj a fungování mozku a nervových buněk. Pro zdravý vývoj našeho dítěte můžeme v tomto období udělat maximum, můžeme položit základy pro úspěšnou budoucnost.

Zvýšení koncentrace rybího tuku Eskimo-3 Brainsharp

Eskimo-3 rybí olej Brainsharp výhodně ovlivňují funkci mozku a paměťových funkcí, umožňuje zásobování energií mozku přírodní složky s významnou tělesné a duševní zátěže nebo v případě přetížení.

Rybí olej poskytuje dlouhodobou čerstvost mozku, zvyšuje koncentraci a paměť a snižuje únavu a únavu.

Pro optimální podporu a zvýšit energii mozku v mozku Eskimo Brainsharp dále obsahuje koenzym Q10, pupalkový olej a přírodní vitamin D a E kromě cenné omega-3, -6, -9 mastných kyselin. Výrobek je založen na rybím oleji Eskimo-3 s nejvyšší čistotou a stabilitou.

Polynenasycené mastné kyseliny (omega-3, -6, -9) mít příznivý vliv na funkci mozku a nervových buněk, je přispět ke zbývajícím složkám.

Koenzym Q10 pomáhá jim mozek napájecí jednotky energie na značné fyzické i psychické zátěži věku, a hraje důležitou roli vitamínu E při ochraně polynenasycené mastné kyseliny proti volným radikálům, a tím přispět k s věkem související pokles rychlosti a míry redukce. Vitamín D je důležitý pro správnou funkci mozkových buněk a paměťových funkcí.

 • Rybí olej Eskimo-3 Brainsharp, díky svému přírodnímu složení, podporuje správné fungování mozku a pomáhá při koncentraci. Hlavní složkou Eskimo-3 Brainsharp je přírodní Eskimo-3 rybí olej, který má vysoký obsah vitamínu E, D a Q10, a obsahuje také GLA.

    609,00 Kč (s DPH)

 • Rybí olej Eskimo-3 Brainsharp, díky svému přírodnímu složení, podporuje správné fungování mozku a pomáhá při koncentraci. Hlavní složkou Eskimo-3 Brainsharp je přírodní Eskimo-3 rybí olej, který má vysoký obsah vitamínu E, D a Q10, a obsahuje také GLA.

    649,00 Kč (s DPH)

Formy a příčiny poruch chování a chování jsou velmi rozmanité. Hlavní příčinou samotného nervového systému je jeho neschopnost a nedostatečné rozvinutí. To může být určeno všudypřítomným výkonem dítěte, nadměrnými očekáváními, že dítě může reagovat s agresí, verbální agresí, lhaní, náladami, hyperaktivitou, drážkostí, slepotou. Citlivé děti se mohou snadno stát úzkostnými, depresivními, pasivními a obtížně se přizpůsobit vlivu jejich rodičů, učitelů a sociálních tlaků.

ADHD je mozková porucha mozku. Onemocnění je genetické, ale může také být způsobeno nedostatkem kyslíku při narození. Nemůže být exfoliován, ale může být také ošetřen přirozeně, dokonce i s dobrými léky.

Pozornost není jenom problém dětí: postihuje 4% dospělé populace. Samozřejmě, v dospělosti, jiné jsou příznaky, ale mohou mít stejné potíže se soustředit na ně, ať už pracují nebo dělají práci nebo sledovat filmy v noci.

V Maďarsku je více než 70 000 dětí se zdravotním postižením a poruchami chování a téměř 7% z nich je léčeno. To znamená, že na všech základních a středních školách existuje alespoň jedno takové dítě.

Mnoho dětí s poruchami chování trpí alergiemi, astmatem, ekzémy, bolestmi hlavy, bolesti břicha, infekcemi uší a suchou kůží než těmi, kteří nemají podobné problémy. Podle Dr. Donalda Rudina, vedoucího výzkumu účinků omega-3 mastných kyselin na tělo, jsou tyto stížnosti součástí onemocnění nazývaného "modernizační syndrom", který je důsledkem nedostatečné příčiny nedostatku omega-3 podvýživy.

Dnešní přijatá léčba je pouţití pútavých léků, ale medicína zkoumala řadu přírodních metod léčby, zejména v posledních 2 desetiletích. Mezi nimi patří průzkum rybího oleje.

Role mastných kyselin omega-3 při léčbě poruch chování

Za prvé, na počátku roku 2000 bylo zjištěno a zdokumentováno, že hyperaktivní děti jsou mnohem nižší než ty, které jsou v EPA a DHA ve srovnání s těmi, kteří netrpí takovými behaviorálními abnormalitami. Již bylo konstatováno, že hyperaktivita ovlivňuje více chlapců než dívky a proč bylo chlapcovou organizací potřebováno mnohem více omega-3 mastných kyselin teprve po roce 2000.

Výzkum o poruchách chování probíhá, jeden z nejnovějších testů prováděných v Nizozemsku, který provádí chlapec mezi dětmi.

Výsledky zveřejněné v březnu 2015 jsou v souladu se zkušenostmi z předchozích desetiletí. Během zkoušky se děti dostaly denně s placebem kapslí obsahujících omega-3 tablety a rostlinný olej ve 4-měsíčních zkoušek prováděných 80 školního věku (8-14 let), chlapeček.

V testovací sérii zahrnující rodiče byly výsledky průběžně sledovány. Nejdůležitější výsledek, který zcela splňuje požadavky profesionálních výzkumu (provedeného v Utrecht Medical Center pod dohledem), bylo to, že omega-3 kapsle spotřebitelé ukázala výrazné zlepšení kognitivních funkcí a ADHD normy chování rozhodující.

Spojené státy, kde jsou problémy s výživou zvláště vysoké u dětí s obtížemi s ADHD, se také silně zaměřují na možné metody léčby.

Tyto studie se shodují, že zvyšující se příjem omega-3 může účinně snižovat příznaky onemocnění a vyústit v vyváženější chování.

Avšak vzhledem k tomu, že každý případ je jedinečný, je obtížné určit tuto úroveň a rovnoměrně prohlásit, že to vše bude fungovat stejně.

V doslovném překladu je dyslexie neurologickou poruchou spojenou se slovy, ale ve skutečnosti je to složitější zdravotní problém.

Obecně se jedná o poruchu čtení, ale o poruchu čtení a psaní. Jeho existence byla studována a prozkoumána v 80. letech 20. století.

Dnes, dyslexie postihuje 7-10% dětí, ale tato čísla jsou spojitá, ale vykazují pomalý nárůst. (Je důležité si uvědomit, že oni jsou jen ti, kteří mají jasně byly identifikovány, jejich počet může být mnohem více, protože ne všechny dyslexie, dysgrafie je kiddy lékař, který rozpozná problém.)

Toto onemocnění nemá žádnou jasnou definici, dnes jsou považovány za lék dyslexics, kteří dělají chyby, pomalu číst a pochopil význam čtení.

Identifikace dyslexie není snadná, protože je obtížné určit, co je odchylka od norem. Má velkou odpovědnost za včasné odhalování učitelů a rodičů. Existuje řada příznaků, jako jsou problémy s gramatickými cvičeními, zmeškané levé a pravé směry.

Důležité je zdůraznit, že děti s dyslexií nejsou znevýhodněny, nemají žádnou nemoc ani péči, pouze v těch oblastech, kde hravost hraje důležitou roli, čelí mnoha překážkám. Na druhé straně jsou nesmírně kreativní, bohatí na fantazii, mnozí se stanou umělci nebo technickými géniy.

Úkol omega-3 v efektivním léčení dyslexie

Pro lepší porozumění problému a prezentaci výzkumných materiálů jsme shromáždili informace od dvou odborníků, dr. Ildikó Csorbay, praktického lékaře a Judit Gál.

Lidé s dyslexií nebo problémy s čtením a psaním mají často astma nebo alergické nebo autoimunitní onemocnění.

Jaký je vztah mezi dyslexií a různými alergickými a autoimunitními chorobami, byl pouze předmětem nedávného intenzivního výzkumu. Bylo zjištěno, že jeden z nejběžnějších typů dyslexie (téměř 65-70% případů) má autoimunitní původ.

V časném, intrauterinním životě se proti určitým buňkám centrálního nervového systému vytvářejí protilátky. Primárně tyto protilátky poškozují buněčnou membránu, přes kterou samotné buňky. V důsledku poškození buněk nenasycené mastné kyseliny nemohou nebo mohou být včleněny do buněčné buňky buňky, ať už jsou méně obtížné nebo méně. To je velký problém, protože téměř 70% neuronální buněčné kůry je tvořeno nenasycenými mastnými kyselinami.

Nedávné vědecké publikace také ukázaly, že koncentrace omega-3 nenasycených mastných kyselin v krvi dyslexie je mnohem nižší než u těch, kteří dobře četli.

Správné fungování zrakových, sluchových a pohybových koordinačních nervových cest a center je nezbytné pro zvládnutí správných schopností čtení a psaní. Výše zmíněný proces tyto oblasti ani nevyhrazuje.

Pokud je struktura buněčné membrány daných buněk nedostatečná, je také poškozena buněčná funkce sama o sobě, což v tomto případě naznačuje, že narušená schopnost poškozených neuronů klesat, to znamená, že nervové pulsy nemohou být přenášeny tak rychle, jakmile dorazí , Proto v pomalejších nervových buňkách jsou impulsy zmatené, takže je pochopitelné, že stimulace nyní probíhá nepravidelně v horních nervových centrech.

Při čtení je jedním z hlavních základů světlo. Stimulace, kterou vytváří v oblasti výhledu, je nepravidelná ve vyšších nervových centrech zapojených do procesu čtení a psaní. V důsledku toho bude odpověď nepravidelná, oba oční svaly se znehodnocují, obě oči jsou navzájem nezávislé jako "kroutit se" kolem bodu, který má být fixován, přičemž obě oči nemohou současně, ve stejnou chvíli, do stejného bodu (bodů). To dělá čtení obtížné. Výsledkem je významná část chyb při čtení (chyba řazení, změna písmen atd.).

Problém koordinace pohybu ovlivňuje také "finomotoriky" ruky. Dyslexika jsou obecně zlobí, ale mohou se potýkat s jinými problémy koordinace pohybu, například mohou být nemotorní v míčových hrách, kreslení, směřování.

 • Tento produkt prémiové kvality obsahuje mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9, je vhodný pro děti již od 3 let. Díky nadprůměrně vysokému obsahu EPA-DHA je velice účinný, bezpečný  přírodní výrobek. Má vysoký obsah vitamínu E a D. Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

    379,00 Kč (s DPH)