Kožní problémy

Problémy s kůží odrážejí náš zdravotní stav. Pokud je něco na našem těle špatné, přijde to na kůži během krátké doby. Mnohokrát proto stačí změnit výživu pouze tak, aby povrch pokožky byl opět hladký a zdravý.

Spojení našeho trávicího systému s naší kůží je velmi blízko. Věci, které dráždí naši kůži, nedávají dobré trávicí orgány. Co způsobuje vyrážku, zarudnutí, zánět, ekzém nebo jakékoli kožní onemocnění, je dobrá pravděpodobnost dráždění celého těla.

Tloušťka je největším orgánem našeho těla a ústřední částí vylučování. Pokud je to zdravé, celé tělo bude fungovat dobře. Hladká, robustní, zdravá kůže je součástí zdravého trávení, které lze dosáhnout vyváženou výživou.

Mezi hlavní stavební prvky naší organizace patří esenciální mastné kyseliny. Z nich jsou zvláště důležité omega-3s, jako je EPA, DHA nebo ALA rostlinného původu. Stejně jako u vitaminů to naše tělo nemůže vyrábět, takže je můžeme užívat pouze s jídlem - především mořskými rybami nebo jinými mořskými organismy.

Omega-3 mastné kyseliny přispívají k udržení / obnovení optimálního stavu pokožky k normalizaci jejích rohů, ke zlepšení koherence mezi kožními buňkami a jejich zvýšení pružnosti včleněním do buněčné membrány.

Kvůli potřebě omega-3 mastných kyselin k udržení vašeho zdraví, naše pokožka naznačuje, že vám to chybí: stane se suchá, voňavá a citlivější. Díky správné spotřebě omega-3 můžeme účinně regenerovat pokožku a snížit její podráždění.

Omega-3 mastné kyseliny mohou být také dobrým řešením pro problémy s akné kůže a výrazné zlepšení lze dosáhnout po 2 měsících vytvrzení.

Jak mohou rybí oleje Eskimo-3 a Eskimo Kids pomoci s kožními problémy?

Omega-3 mastné kyseliny jsou zodpovědné za zdraví buněčné membrány, které kromě toho, že vyloučené z škodlivých věcí, na tělo, aby se aktivní roli v metabolických procesů. (Jsou vybrány například z zbytečné toxiny pocením). Jsou také odpovědné za celý buněčné membráně buněk bilance vody pružnosti a tím i o tom, jak se stává kůže vrásčitá.

Omega-3 mastné kyseliny hrají v protizánětlivé roli v těle, zabraňuje produkci toxinů, tak nepřímo působí na stav kůže.

Dnešní strava je velmi nevyvážená pro nezbytný příjem mastných kyselin; Optimální poměr omega-6 a omega-3 mastné kyseliny, 1: 1, ale dnes obecně 25 až 30: 1 se zavede do těchto rozměrů, tj. 25 až 30 krát tolik omega-6 mastné kyseliny jsou konzumovány než omega-3. To je pravděpodobné, že hrají roli v rostoucí běžné zánětlivé onemocnění kůže (akné, lupénka, růžovka, etc).

Dánská studie zkoumala kůži dítěte ve věku od 1 do 15 let a účinek rybího oleje na kůži. Účastníci průzkumu konzumovali 5 ml přírodního stabilního rybího tuku denně po dobu 4 měsíců.

Výsledky této studie prokázaly, omega-3 mastné kyseliny pozitivní účinky již: po 12 týdnech zmírnila ekzém děti 65% kožních příznaků suché pokožky je 68% regenerovat, a to i často nemocné dítě se stal 69% odolnější vůči infekci.

 • Tento produkt prémiové kvality obsahuje mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9, je vhodný pro děti již od 3 let. Díky nadprůměrně vysokému obsahu EPA-DHA je velice účinný, bezpečný přírodní výrobek. Má vysoký obsah vitamínu E a D. Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

    379,00 Kč (s DPH)

 • Tento produkt prémiové kvality obsahuje mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9, je vhodný pro děti již od 3 let. Díky nadprůměrně vysokému obsahu EPA-DHA je velice účinný, bezpečný  přírodní výrobek. Má vysoký obsah vitamínu E a D. Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

    379,00 Kč (s DPH)

 • Rychlý pohled
  429,00 Kč -15% 364,65 Kč
  Sleva -64,35 Kč

  Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

  429,00 Kč -15% 364,65 Kč (s DPH)
  Sleva -64,35 Kč
  Snížená cena!
 • Mnohokrát oceněný, omega-3 výrobek s kvalitním složením s vysokou koncentraci EPA a DHA, který účinkuje na kardiovaskulární problémy, také proti vysokému krevnímu tlaku a na léčbu arteriosklerózy.

    349,00 Kč (s DPH)

 • Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

    359,00 Kč (s DPH)