Jsme si vědomi toho, jak pečlivě vybíráte produkty, a jak důležitá je pro Vás kvalita. Jsme nová značka na českém trhu, ale máme mnohaletou zkušenost v Maďarsku a také v severních zemích. Naše produkty jsou vysoké kvality, jejich složení je osvědčené. Jsou stabilní, bezpečné a účinné.

Sepsali jsme pro Vás recenze od uživatelů našich produktů. Tyto zpětné vazby jsme dostali v Maďarsku a rádi bychom je s Vámi sdíleli. Top recenze o jednotlivých produktech si můžete přečíst níže:

TOP 5 recenze

Jsem velmi spokojná s omega-3 přípravky, nemusím užívat léky proti bolesti, můj krevní obraz je dobrý, dává mi energii. Jsem velmi ráda, že jsem Vás našla, doporučila jsem to také svým známým. Oni i jejich děti taky užívají Vaše přípravky, všichni jsou spokojeni s Vašimi produkty! Pořád mám zájem o tyto přípravky, budu je objednávat i dál! Děkuji Vám, Emma

Čisté a spolehlivé přípravky, děkuji moc! Jsou vynikající pro zmírnění ekzému a taky pro podporu nervového systému. Užíváme je už čtrtým rokem, můj syn, i já. Díky tomu máme silnější imunitní systém! S pozdravem, Alexandra

Jsem velmi rada, že Vaše vynikající produkty jsou k dispozici také ve formě kapslí. Užívám ho 2x až 3x ročně formou kúry. Smířím se se stresem snadněji, jsem uvolněnější a trpělivější.

Objednala jsem produkt vyloženě pro doplnění vitamínů a proti vypadávání vlasů během kojení. Jsem velmi spokojená! Eskimo Kids rybí olej s pomerančovou příchutí dávám i své dcéři jsem velmi ráda, že jsem našla tyto produkty! :)

Celá naše rodina užívá přípravky již měsíce, jsme velmi spokojení. Už předtím jsem užívala produkty z rybího oleje, ale bohužel tyto přípravky můj žaludek nezvládal, je to první produkt, na který můj žaludek snese.