Eskimo-3 Kids měkké žvýkací tablety jsou doplňky stravy, bohaté na omega-3 mastné kyseliny, nově s vitamínem D, určené pro děti od 3 let. Má příjemnou ovocnou příchuť (jahoda, pomeranč, citrón), bez pachutě rybího oleje. Mezi dětmi je tak velice oblíbený. Doporučuje se dětem, které vůbec nesnesou ani jemnou rybí chuť a olejovou konzistenci přípravku Eskimo Kids rybích olejů.

 • určené pro děti: vhodný od 3 let, lehce se rozžvýká a spolkne
 • ovocná příchuť (směs jahody, pomeranče a citrónu), bez intenzivní chutě rybích olejů
 • přírodní rybí olej osvědčeného původu, získán při rybolovu volně žijících ryb
 • účinné látky: vedle EPA a DHA mastných kyselin obsahuje i vitamin D, cholin a biotin
 • tablety jsou v praktickém balení po jednom kusu 
 • tablety neobsahují zdraví škodlivé látky
 • bezpečné: díky své čistotě lze použít až 2 roky od data výroby
 • bez cukru
 • neobsahuje laktózu, mléčné bílkoviny, vhodné i pro celiaky

CHARAKTERISTIKA
DŮLEŽITÉ INFORMACE
OMEGA-3
RECENZE
KOUPIT

Jedna měkká želatinová tabletka obsahuje 270 mg DHA (kyselina dokohexaénová) a 54 mg EPA (kyseina eikosapentaenová), a také 10 μg vitamínu Dkteré podporují správné fungování mozku a zraku, jako i celé imunity.

Omega-3 mastné kyseliny patří mezi základní složky našich buněk, ale stejně jako vitamíny, náš organismus není schopný je sám vyrobit. Vysoký obsah omega-3, EPA a DHA mastných kyselin se nachází v rybách žijících v hlubokém oceánu. Tyto ryby téměř úplně chybí z našeho jídelníčku.

Vitamin D je kromě jiného nezbytný pro správný vývoj a růst kostí dětí, jako i k udržení zdraví zubů, svalů, ale také pro správné fungování imunitního systému. 

Protože tyto mastné kyseliny jsou nezbytné pro optimální vývoj a fungování mozku dětí, zraku, i těla, je důležité, aby byl přísun omega-3 mastných kyselin průběžný a neustálý. Toto je nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak lze tento přísun zabezpečit z bezpečného zdroje.

Eskimo-3 Kids měkké žvýkací tabletky jsou doplňky stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin vhodné pro děti, vhodný od věku 3 do 12 let. (nad 12 let se již doporučuje Eskimo-3 Brainsharp rybí olej)

 

Díky svému složení:

 •  má příznivý účinek na funkce sítnice a na mozkové a nervové buňky

 •  pomáhá správnému vývoji mozku, nervového systému, i zraku

 •  zlepšuje paměť a soustředěnost našich dětí

 •  přispívá k rozvoji dovedností v oblasti čtení a učení

 •  má podpůrný účinek proti výskytu zánětlivých onemocnění

 •  snižuje symptomy astmatických a alergických onemocnění

 •  děti budou odolnější vůči nachlazení, chřipce a dalším infekčním chorobám

 •  přispívá k udržení zdraví zubů, svalů, ale také pro správné fungování   imunitního systému.

Díky zdravě rozvinutému nervovému systému jsou děti klidné a chovají se vyrovnaně. Tento přípravek má pozitivní účinek na hyperaktivitu, agresivitu a v případě poruch chování.

Má také příznivý účinek na léčbu kožných onemocnění, které se vyvíjejí v mladém věku. Proto je dobrým řešením pro léčbu a prevenci dětského ekzému, psoriázu a atopickou dermatitidu.

V měkkých žvýkacích tabletkách je rybí olej v emulgované formě, a proto je účinnejší v organismu. 

Výsledky můžou být individuálně odlišné.

Složení: rybí olej, sladidlo (xylitol (E 967), sorbitol (E 420)), voda, zahušťovadlo: želatina (E 441), cholin bitartrát, příchuť: jahoda, pomeranč, citrónová příchuť, regulátor kyselosti: citronany sodné (E 331), barvivo: paprikový extrakt ( E 160c), antioxidanty: askorbyl palmitát, ), extrakt s vysokým obsahem tokoferolů (E306), biotin, řepkový olej

Balení: 27 kusů měkkých žvýkacích tablet, jednotlivě balené 

Denní dávka: 1 kus měkká želatinová tobolka. Každá tobolka obsahuje 254 mg DHA a 54 mg EPA.

Vhodný od 3 do 12 let.

Doba použitelnosti: do data uvedeného na obalu 

Skladování: V suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Varování:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy!

Spotřeba větších dávek může mít projímavý účinek.

Ukládejte mimo dosah dětí!

Neobsahuje geneticky modifikované látky.

Výrobce: Midsona Sverige AB, Box 164, 521 02, Falköping, Švédsko

Distributor: Bringwell Sverige AB 

Český distributor: O3W.cz s.r.o. Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno, www.vitawell.cz

Eskimo Kids je přípravek švédské výroby, z produktové řady Eskimo vyloženě vyvinutých pro děti. Je vhodný od 3 do 12 let.

Omega-3 mastné kyseliny mají příznivý účinek na funkce sítnice a na mozkové a nervové buňky, zlepšejí paměťové funkce a soustředěnost, pomáhají v rozvoji dovedností v oblasti čtení a učení, snížejí astmatické problémy a symptómy alergie, organismus dětí se stáva odolnejším díky.

Díky zdravě rozvinutému nervovému systému jsou děti klidné a chovají se vyrovnaně. Tento přípravek má pozitivní účinek na hyperaktivitu, agresivitu a v případě poruch chování.

Nejintenzivnejší vývoj mozku a nervového systému probíhá od třetího trimesteru až do věku 14. K vývoji dětí můžeme příspít nejlíp v tomto období, můžeme založit základy jejich budoucnosti. V tomto období vedle vývoji dovedností je nesmírne důležité k správné vývoji mozkových a nervových buněk dostatečné množství omega-3 EPA a DHA.

Omega-3 je součastí našich buňek, a stejne jako vitamíny náš organizmus není schopný ho syntetizovat. Zdrojem omega-3 EPA a DHA mastných kyselin jsou hlubokomořské ryby, které témeř zcela chybejí z nášho jídelníčku. Omega-3 obsažené v rybím oleji má příznivý účinek na funkce sítnice a na mozkové a nervové buňky. Jinými slovy zlepšuje se soustředenost, pamět Vašich dětí a taky jejich schopnost řešit problémy. Čtení, učení a počítání bude pro nich lehčí  a tým se budou sebevědomejší.

Trvalý nedostatek omega-3 může způsobit různé oněmocnění. Nedostatek omega-3 může způsobit dyslexii, hyperaktivitu, problémy v koordinaci a ve vývoji, a problémy s imunitou.

{/sliders}

{tab CHOLIN A BIOTIN}

V Eskimo-3 Kids měkkých žvýkacích tabletkách vedle hlavní složky jsou i cholin a biotin.

Cholin je vlastně součastí B-komplexu, který nejí zařazen mezi vitamíny B, protože náš organizmus je schopný ho syntetyzovat nejen přijímat z venkovní zdroje.

Cholin je součastí mnoho důležitých biologických procesů, právě proto hraje důležitou roli v udržení normální funkce organismu. Jeden z jeho nejdůležitejších účinků je, že pomáha udržet pevnost buňečné stěny. Taky je důležitý jeho funkce v mezibuňečném a vnitrobuňečném komunikaci. Kromě toho může pronikat přes tzv. hematoencefalickou bariérou, takže přímo se dostane do mozkových buněk a tam se vytváří acetylcholin - sloučenina podporující pamět, a tým podporuje funkci mozku, koncentraci a pamět.

Cholin se nachází v několika potravinářských výrobcích, největším množstvím v žloutku, v játrach, pivovarských kvasnic a pšeničných klíčků.

Biotin, jinak vitamín B7 anebo vitamín H je ve vodě rozpustný vitamín, který je nepostrádatelný k normální metabolismu tuků, bílkovin a sacharidů a dokonce podporuje zdraví pokožky. Seznam nemocí, které jsou způsobeny nedostatkem biotinu, jsou hlavně onemocnění kůže, které jsou u dětí časté (např. ekzém, dermatitida).

Stále více a více výzkumů dokazuje, že biotin přispívá k normálnímu fungování nervového systému vedle těchto účinků.

Z potravinářských výrobků zejména nachazí ve vaječném žloutku, játrech, rajčatech, rýži, lískových oříšcích, celozrnných obilovin a luštěninách ve větším množství.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Výsledky jsou individuálne rozlišné. Nevíme je garantovat.

 • VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ! NOVĚ S VITAMINEM D!Měkké želatinové žvýkací tabletky bohaté na Omega-3 mastné kyseliny s vitaminem D pro děti. Podporuje správné fungování mozku, zraku, vývoj kostí a celého imunitního systému. Skvěle chutná po jahodách, pomerančích a citrónu. Vhodný od 3 let. 

    419,00 Kč (s DPH)