Speciální akce: Eskimo Kids pomeranč + Eskimo-3 rybí olej + Mivitotal ZDARMA

Kupte si teď 1 balení Eskimo Kids rybí olej pro děti s pomerančovou příchutí a 1 balení Eskimo-3 rybího oleje pro dospělé a my Vám k tomu přibalíme Mivitotal Family Plus multivitamínový přípravek pro celou rodinu ZDARMA! Podpořte svoje i zdraví Vašich blízkých třemi prémiovými přípravky za výhodnou cenu v rodinném balení!

1 257,00 Kč728,00 Kč

Sleva -529,00 Kč

Zákaznický servis: +420 776 151 588

Popis balíku

Obsah balíčku:

1 ks Eskimo Kids rybí olej s pomerančovou příchutí

1 ks Eskimo-3 rybí olej

+ 1 ks Mivitotal Family Plus multivitamínový přípravek pro rodinu ZDARMA 

Obsah balení

Tento produkt prémiové kvality obsahuje mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9, je vhodný pro děti již od 3 let. Díky nadprůměrně vysokému obsahu EPA-DHA je velice účinný, bezpečný  přírodní výrobek. Má vysoký obsah vitamínu E a D. Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.


TOP RECENZE

 

Náš rybí olej Eskimo Kids prémiové kvality je doplněk stravy speciálně určený pro děti, vhodný již od 3 let.

Tento rybí olej je získaný z masa vylovených ryb žijících v chladných vodách (ančovičky a sardinky), které patří mezi nejužitečnější zdroje mastných kyselin omega-3Rybí olej obsahuje přírodní omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny a přírodní vitamíny E a D v potřebném poměru, vhodné pro rozvíjející se organismus dětí.

Eskimo Kids je čištěný a bezpečný rybí olej. Jeho účinnost a pozitivní účinek dokazuje 17 mezinárodních klinických studií. Je jediný výrobek na trhu, který nežlukne po dobu více než 6 měsíců!

Vhodný od 3 do 12 let! Díky pomerančové příchuti si jej děti velmi rychle oblíbí.

Složení, dávkování

Dávkování:

Do dubna roku 2014 byla denní dávka 2,5 ml, ale od dubna 2014, dle návrhu švédského výrobce, byla maximální denní dávka navýšena na 5 ml. Při schvalování našich výrobků je potřeba uvést tuto maximální dávku, proto je na obalu uvedena tato denní dávka. Tedy bezpečně lze dát svým dětem od 3 let denně 5 ml rybího oleje. 

Balení: 105 ml

Složení:

Obsah účinných látek v denní dávce (5 ml)

eskimokids osszetetel 2015 o3w

Rybí olej, řepkový olej, antioxidanty/Pufanox: sójový lecitin (E322), tokoferolový komplex (alfa-tokoferol (E307), extrakt s vysokým obsahem tokoferolů (E306)), výtažky z rozmarýnu (E392), estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou (askorbyl palmitát) (E304), pomerančová příchuť a vitamin D (cholekalciferol).

Neobsahuje geneticky modifikované přísady!

Přírodní rybí olej: omega-3 EPA a DHA, omega-6, přírodní řepkový olej, přírodní vitamin D a E, přírodní aromata, antioxidanty: lecitin, askorbyl palmitát ( ester vitamínu C rozpustný v tucích, který se nachází ve většině ovoce a zelenin).

Důležité informace, varování

Pozor!

Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčné bílkoviny.

Varování: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplňek stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy! Ukládat mimo dosah detí!

Skladování: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě do 30°C, po otevření uchovávejte v ledničce.

Výrobce: Bringwell-Cardinova AB, Švédsko

Mnohokrát oceněný, omega-3 výrobek s kvalitním složením s vysokou koncentraci EPA a DHA, který účinkuje na kardiovaskulární problémy, také proti vysokému krevnímu tlaku a na léčbu arteriosklerózy.


TOP RECENZE

Eskimo-3 rybí olej kapsle s obsahem omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA je podpůrný přípravek, který se nepovažuje za lék, ale jeho příznivé účinky jsou potvrzené různými studiemi.

Rybí olej, který se nachází v kapslích byl získán při rybolovu volně žijících ryb v chladných vodách (tzn. ančovičky, sardinky). Rybí tuk je lisován z rybího masa švédským výrobcem. Díky modernímu a přírodnímu výrobnímu procesu takto získaný rybí tuk je stabilnější a čistší. Zaručeně nežlukne, ani uvnitř kapsle, ani v těle po dobu více než 6 měsíců, počítáno od otevření.

Různé studie dokazují, že účinkem omega-3 mastných kyselin se začnou v našem organizmu vyskytovat změny na buněčné báze. Díky tomu byly pozorovány pozitivní účinky i v orgánech, které nejsou v přímém kontaktu s tukem. Tyto orgány jsou na příklad: srdce, cévy, klouby, kůže nebo i oči.

Vhodný od 12 let.

Navrhujeme Eskimo-3 rybí olej kapsle na:

-prevenci srdeční arytmie a infarktu

-prevenci vývoje kardiovaskulárních chorob

-prevenci sekundárního infarktu

-dodatkovou léčbu proti tvorbě krevních sraženin, arterioskleróze a vysokému krevnímu tlaku

-prevence a dodatková léčba mírnějších forem kožních onemocnění

-dodatkovou léčbu proti artritidě

Eskimo-3 rybí olej je jediný na trhu, který nežlukne více než 6 měsíců!

Složení, dávkování

Dávkování: Denní dávka výrobku je jedna polévková lžíce (5ml) při jídle. Vhodný od 12 let.

Balení: 105 ml

Složení:

eskimo3olaj osszetetel 2015 o3w

Pomocné látky:

Antioxidanty/Pufanox: lecitin, vitamin E (alfa-, delta- a gama-tokoferol), extrakt z rozmarýnu, askorbyl palmitát, aroma zeleného citrónu

Důlžité informace, varování

Pozor! 

Neobsahuje laktózu, lepek, ani mléčnou bílkovinu.

Balení: 105 ml

Varování: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučuje se v případě hemofilie! Máte-li problémy se srážením krve, konzultujte se svým lékařem. Ukládat mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí  olej. Neobsahuje sójový nebo rybí protein. Zkontrolujte nepoškozenost obalu. Neužívejte výrobek z poškozeného obalu.

Skladování: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě, po otevření skladujte v ledničce.

Použijte do: 2 měsíců od otevření

Mivitotal Family je účinný tekutý multivitaminový přípravek s prémiovým složením, který v zemi původu, ve Švédsku je hlavním produktem. Obsahuje více než 12 druhů vitamínů, 6 druhů minerálů a stopových prvků. Přípravek byl pětkrát oceněný ve své kategorii jako výrobek roku.


Mivitotal Family je multivitaminový přípravek obsahující více než 12 druhů vitamínů, 6 druhů minerálů a stopových prvků. Je doplněný koenzymem Q10, který je rozpustný ve vodě a šťávou z vojtěšky a bioflavonoidy.

Díky své tekuté podobě se vstřebává mnohem rychleji. Doporučuje se již od 3 let.

Přípravek je vyrobený z nejkvalitnějších skandinávských organických zdrojů. 

Značka Mivitotal je přítomna na švédském trhu již 20 let. 

Pětkrát oceněný výrobek ze Švédska

Tekutý multivitaminový výrobek Mivitotal Plus je řešením pro ty, kteří těžce snesou užívat velké tabletky, či tobolky.

Denní dávka zabezpečuje zásoby vitamínu C-B6-B12-D pro dospělého člověka.

Dodává imunitnímu systému důležité, biologicky aktivní živiny.

Neobsahuje žito, ječmen, pšenice, proto je vhodný i pro celiaky.

Ve Švédsku byl oceněn pětkrát za sebou jako výrobek roku ve své kategorii.

Složení, dávkování

Složení:

voda, vitamín C (askorbát vápenatý), emulgátor (glicerin), antioxidant (kyselina citrónová), hořčík (citrát horečnatý), vápník (citrát vápenatý, askorbát vápenatý, pantothenát D-vápenatý), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), L-tyrosin; konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný; citrusové bioflavonoidy (sušené výtažky citrónu), vápník (citrát vápenatý, jodid vápenatý), aroma (ananas, bitter masks /neutralizující aroma/), pantothenová kyselina (vitamín B5), stabilizátor: xanthan, sladidlo (xylitol, steviosid), niacin (nikotinamid /vitamín B3/), zinek (citrát zinečnatý), inositol (vitamín B8), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), riboflavin (vitamín B2), ubichinon (koemzym Q10), cholin (cholin bitartarát), thiamin (thiamin mononitrát - vitamín B1), stopové prvky a jiné minerální látky z nasycené slané vody, mangan (glukonát manganatý), beta karotén, kyselina listová, jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), biotin, cyanokobalamin (vitamín B12), cholekalciferol (vitamín D3).

mivitotalslozeni

Doporučená denní dávka:

  •          Pro děti od 3 let 5 ml/denně (jedna čajová lžíčka), při jídle.
  •          Pro děti od 12 let 15 ml/denně (jedna polévková lžíce), při jídle
  •          Pro dospělé 2x15 ml/denně (dvě polévkové lžíce), při jídle.

Důležité informace, varování

Netto množství: 0,5 l

Skladování:

Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením (5-25°C)!

Po otevření uchovávejte v ledničce.

Kvůli tekuté konzistenci a stopových prvků a minerálů, které obsahuje se časem zahušťuje. Toto je však přírodní chemický proces a neovlivňuje účinnost přípravku.

 Upozornění:

- Spotřebujte do 2 měsíců po otevření!

- Před užitím protřepte!

- Ukládejte mimo dosah dětí!

- Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy a zdravé životosprávy!

- Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

- Zvýšená spotřeba může mít projímavý účinek!

Země původu: Švédsko

Výrobce: Hela Pharma AB Falköping, 0515-77 78 79