Existuje rčení, které říká: „Kam nechodí slunce, tam chodí lékař.“ Mnoho lidí dnes sportuje, řídí se radami nutričních terapeutů, podstupuje různé detoxikační kúry, pravidelně medituje… Ale často zapomíná na to, že tím nejlepším a nejpřirozenějším léčitelem je sluneční světlo. Jeho účinky na sobě pocítíme téměř okamžitě.

Vitamín C - vše co o něm musíte vědět

Autor     Zajímavosti      0 Komentáře  Zobrazení (160)
Vitamíny jsou látky pro náš život naprosto nezbytné. Patří k základním složkám lidské stravy a slouží k bezproblémovému fungování organizmu. Za krále všech vitamínů se považuje vitamín C. Má mnohostranné účinky, vědci jsou dokonce přesvědčeni, že je ani všechny neznají.

Moučka z jader červených hroznů – superpotravina desetiletí

Autor     Typy pro Vaše zdraví      0 Komentáře  Zobrazení (455)
Jeden z trendů mezinárodní gastronomie v posledním desetiletí je rozšíření takzvaných superpotravin. Za tímto termínem se skrývají takové potraviny, které mají obzvlášť příznivé účinky na organismus člověka, obsahují mimořádně velké množství živin, a proto přispívají ke zdraví a větší pohodě.

Vitamíny a minerály - Znáte je všechny?

Autor     Výzkumy, statistiky      0 Komentáře  Zobrazení (567)
Bezesporu všichni víme, že k bezproblémovému fungování našeho organismu jsou nezbytné vitamíny a minerály. To také víme, že v dnešním uspěchaném světě je nemožné všechny potřebné vitamíny a minerály dostat do našeho těla formou stravy. Právě kvůli tomu jsou zde naštěstí doplňky stravy. V následujícím článku jsme pro Vás připravili jakýsi rychlokurz, chcete-li, příručku v kostce, který vitamín, či minerál čemu prospívá.

Vitamin D hlídá naši imunitu

Autor     Výzkumy, statistiky      0 Komentáře  Zobrazení (1450)
Vitamin D má komplexní vliv na náš organismus. Až 90% potřebné dávky v našem těle tvoří prostřednictvím účinků světelného záření, v zimních měsících je však nutné zvýšit příjem vitamínu ve stravě a i případně doplnit v podobě léku či doplňku stravy. Co vše ovlivňuje?
1 - 5 všechny 15 (Strana: 1)