Nebojte se stresu, nemusí to být hned katastrofa!

Autor     Typy pro Vaše zdraví      0 Komentáře  Zobrazení (1215)
Mýlíte se, když si myslíte, že stres má pouze škodlivé účinky. Není tomu tak. Stres v určité míře lidskému organismu prospívá. Mírný stres může člověka nakopnout, motivovat a zlepšit jeho obranyschopnost. Příliš mnoho stresu ale je nebezpečný, může vést k vzniku různých nemocí. Jak to tedy je? Čtěte dál, vše se dozvíte...

Co se skrývá v lahvičkách? – část I.

Autor     Zajímavosti      0 Komentáře  Zobrazení (1743)
Seznamte se s našimi produkty blíže! Připravili jsme pro Vás minisérii článků o tom, co by Vás, našich zákazníků mohlo zajímat nejvíc. Proč jsou naše produkty prémiové, jak probíhá výroba našich produktů? Co je to Pufanox? To vše a mnohem víc se můžete dočíst v následujících řádcích.

Pomůže nám rybí tuk při zánětech způsobené nákazou?

Autor     Výzkumy, statistiky      0 Komentáře  Zobrazení (7734)
Zánětům plic a dalších závažnějších onemocnění může pomoci předcházet rybí tuk a vitamin D. Navýšení jejich hladiny v těle může trvat šest týdnů až šest měsíců. Zhruba 80 procent nakažených novým typem koronaviru na celém světě má mírný průběh, který připomíná onemocnění dýchacích cest. Podobně je na tom většina nakažených Čechů.

Snižování stresu u dětí

Autor     Zajímavosti      0 Komentáře  Zobrazení (1805)
Rozpoznání příznaky stresu vyžaduje velkou pozornost, ale nalezení řešení a zdroje stresujících konfliktů je také velkou výzvou pro všechny dospělé. Zvažte, jak obtížné může být pro dítě, když nedostanou dostatečnou podporu. Úleva z stresu vždy začíná pozorností a také rozpoznáváním příznaků, protože znalosti symptomů a konfliktů nám může dát klíč k vyřešení problému.
Vysoká hladina cholesterolu je problém týkající se mnoho lidí. Proto informujeme naše čtenáře o příznivých účincích omega-3 mastných kyselin na snížení hladiny cholesterolu.
1 - 5 všechny 9 (Strana: 1)